Tarih : 04.09.2018 - 21:11 Yorum : 0

Mustafa Cengiz canlı yayında açıklıyor! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Canlı Yayında! TRT SPOR CANLI İZLE

Mustafa Cengiz canlı yayında açıklayacak! Mustafa Cengiz hangi kanalda canlı yayına çıkacak? Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor ekranlarında konuk olacağı programda Galatasaray gündemini değerlendiriyor.

Mustafa Cengiz canlı yayında açıklıyor! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Canlı Yayında! TRT SPOR CANLI İZLE

Galatasaray taraftarını yakından ilgilendiren bir program.  Mustafa Cengiz canlı yayında açıklayacak! Mustafa Cengiz hangi kanalda canlı yayına çıkacak? Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor ekranlarında konuk olacağı programda Galatasaray gündemini değerlendiriyor. 

İşte Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in konuşmalarından satır başları:

7 ay geçti. Bir insan kendini beğendiği ve yettiğini hissettiği anda bitmiştir. Ben asla tamamen başarılı olduğuma inanmıyorum. Kendimi öyle hissettiğim anlamda görevim bitmiştir. Bizim hedeflerimiz var.

'FORVET TRANSFERİNDE TEPKİLERİ ANLAYIŞLA KARŞILIYORUM'

Kur ve ABD'nin üzerimize yaptığı presi unuttu. Forvet gündeme geldi. Bu anlamda taraftara çok önem veririm. Genel kurul üyelerinin tamamı taraftar. Ben de taraftar. Tepkileri anlayışla karşılıyorum. Beni koruyan taraftarın bana tepki vermesini aynı şekilde saygıyla karşılıyorum.

'NAGATOMO İÇİN RAKİBİMİZİN 4.5 MİLYON EURO TEKLİF ETTİĞİNİ SÖYLEDİLER'

Nagatomo'da da 4.5 milyon euro bir rakibimizin teklifi olduğunu söylediler. Hangi rakip bilemiyorum. Emre Akbaba transferinde de rakibimizin teklifini gördük.

EMRE AKBABA TRANSFERİ

Teknik ekibimiz Emre Akbaba'yı istedi ve görüşmemizi rica etti. Ben futbolcuyla hiç görüşmedim. Hasan Başkan ile görüştüm. Ben ne futbola, ne basketbola, ne voleybola.

Sadece izler, kendi çapımızda değerlendiririz. Fatih Hocamız bir marka. Galatasaray'ın değeri. Emre Akbaba için bizden ilk başta 7 milyon Euro istediler. Biz satmadan adam alamayız. Alırsın ama Şampiyonlar Ligi'nde oynatamazsın. Ligde oynatırsın.

Bizim de ilk hedefimiz Şampiyonlar Ligi. 2. hedefimiz Süper Lig. Sözleşmesinin bitmesine 6 ay kaldığı için de 3 milyon Euro'ya kadar da düştüler. Oyuncu da Galatasaraylı olduğunu ve bize gelmek istediğini çeşitli aracılarla iletti Taraftarımızın inanılmaz bir isteği oldu.

Emre Akbaba konusunda. Taraftarımızın isteğini de gözardı edemezdik. Bu nedenle teklifimizi 4 milyon Euro'ya çıkardık. Emre Akbaba transferi bizim için bir prestij meselesi haline gelmişti. Almayıp rakibimiz 4 milyona alınsa gelecek tepkiler ne olurdu? NEF'e teşekkür ediyoruz ama onlar olmasaydı da bu transferi yapacaktık.

GOMIS'İN TAKIMDAN AYRILMASI

Gomis konusunda teknik heyetimiz ne dediyse onu yaptık. Ben Gomis'i hayatımda 3 kez gördük. Ben soyunma odasına hiç inmedim. Bilmem. Hiç gitmedim. Florya'ya da gitmedim. Bizde her şeye teknik heyet karar verir. Gomis de bizden gitmek istiyordu. Teknik heyet özellikle Gomis'i göndermek istedi diye bir şey asla yok. Dursun Özbek yönetiminin Gomis'e zam sözü verdiğini bilmiyorum. Öyle bir şey olsaydı sözleşmesinde yazardı. Sözleşmesinde yazmıyordu. Gomis gol kralı. Kendine göre haklı olabilir. Zam isteği olabilir. Gomis ile Muslera arasında bir tartışma yaşanmadı.

'MODESTE FLORYA'YA GELMİŞ'

Modeste, Florya'ya gelmiş. Ben bir scout ekibi başı değilim. Futboldan azıcık anlarım. Modeste'i duyunca ben de her taraftar gibi araştırıyorum.

Hukuki sorun olduğunu duyunca hemen müdahale ettim. Biz Mülkiyeliyiz, yarım hukukçuyuz. Modeste konusunda çok büyük tehlike gördük.

2 sözleşme yapmış. Biz hizmet, bir de imaj sözleşmesi. İmaj sözleşmesinde 150 bin ödenmemiş. Bizim için 25-30 milyonluk tehlike vardı. Bize Modeste için Çin Kulübü'nden bir mektup geldi. Sözleşme imzalarsanız ya da antrenmana çıkarırsanız çok büyük tehlike ile karşı karşıya kalırsınız dediler.

Bize çok ağır laflar etti Çin Kulübü. Modeste için toplam 49.5 milyon Euro para harcamışlar. Biz hatta bu mektuptan şüphelendik. Mektup gerçek mi diye bir de mail attık. Garip bir mail vardı. Evet gerçek dediler.

PROGRAMI CANLI İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

 

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber