Tgrt Haber

Netflix 2. sezon için tarih verdi! Pera Palas'ta Gece Yarısı sete çıkıyor!

20 May 2023 15:53 - Güncelleme : 20 May 2023 17:19
Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT HABER

Başrolünde Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı gibi isimlerin yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi 3 Mart 2022'de yayına girdi. Netflix platformunda yayınlanan dizi için 2. sezon kararı çıktı.

Netflix 2. sezon için tarih verdi! Pera Palas'ta Gece Yarısı sete çıkıyor!
Hazal Kaya, Pera Palas

Başrolünde Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı 8 bölümlük mini dizi olarak karşımıza çıktı. Dizi severlerine müjdeli haberi Netflix verdi.  

PERA PALAS'TA GECE YARISI SETE ÇIKIYOR!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Netflix'in beğenilen yerli içeriklerinden Pera Palas' ta Gece Yarısı dizisinin ikinci sezonu için geçen yıl onay çıkmıştı. Dizi sete çıkması için planlanan tarih, bir değişiklik olmazsa 1 Temmuz olarak belirlendi. EmreŞahin‘in yönettiği dizinin çekimleri ekim ayına kadar sürecek.

PERA PALAS'TA GECE YARISI NEREDE ÇEKİLDİ?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinin büyük bir bölümü,  Kocaeli'nin İzmit ilçesinde çekildi. Sekapark'ta 300 bin metrekare açık alana ve 55 bin metrekare kapalı alana kurulan Avrupa'nın en büyük film platosunda gerçekleştirilen çekimlerde, İstiklal Caddesi'nin nostaljik tramvayından Beyoğlu'nun meşhur mekanlarına kadar 1920'lerin her detayına yer verildi. Dizinin bazı bölümleri ise Pera Palas Oteli'nde çekildi. 

PERA PALAS'TA GECE YARISI

Hazal Kaya,

Selahattin Paşalı,

Tansu Biçer,

Nergis Öztürk,

 

 

Etiketler
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Salih17 Eylül 2023 17:28

Sabırsızlıkla bekliyoruz 2ci sezonu

Jale 4 Eylül 2023 00:58

2 ci sezon netflix de yok Ne zaman basliycak

YEDITEPELI 20 Ağustos 2023 07:02

Keyifle izledim ikinci hatta ucuncu sezonu dort gozle bekliyorum

Kama23 Haziran 2023 12:40

2 ci sezon ne zaman ?