• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  100021
 • down
  USD
  5.725
 • down
  EURO
  6.2958
 • down
  GBP
  7.1126
 • up
  Altın
  280.329
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 24.10.2018 - 14:34 Yorum : 0

SAVAŞÇI İzle: Savaşçı 51. SON BÖLÜM FOX TV izle | Savaşçı 52. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? (Puhu,Youtube izle)

Savaşçı 51.son bölüm izle. FOX TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Savaşçı yeni bölümü ile ekranlara geldi. Savaşçı dizisinin bitmesinin ardından dizinin sevenleri araştırma başladı. İşte Savaşçı izle, Savaşçı 51. bölüm izle ve Savaşçı 52. bölüm fragmanı çıktı mı? detatyları...

SAVAŞÇI İzle: Savaşçı 51. SON BÖLÜM FOX TV izle | Savaşçı 52. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? (Puhu,Youtube izle)

Savaşçı 51.son bölüm izle. FOX TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Savaşçı yeni bölümü ile ekranlara geldi. Savaşçı dizisinin bitmesinin ardından dizinin sevenleri araştırma başladı. İşte Savaşçı izle, Savaşçı 51. bölüm izle ve Savaşçı 52. bölüm fragmanı çıktı mı? detayları...Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi. Son bölümde Albay Kopuz ve Kılıç Timi'nin diğer üyeleri Yüzbaşı Bahtiyar'ın engellemelerine rağmen Haydar, Serdar ve Emre'nin vurulmuş olduklarını görünce büyük şok yaşarlar. Suikastlerin Kağan'la ilgisi olduğundan şüphelenen Albay Kopuz, olayın izini sürmeye başlar. Savaşçı youtube izle, savaşçı puhu izle. 

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE DETAYI

Savaşçı 52. bölüm fragmanı çıktı mı?

Savaşçı 52. bölüm fragmanı dizinin son bölümünün ardından merak ediliyor. Ancak Savaşçı dizisi 51. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Dizinin 52. bölüm framanı çıktığı an haberimizde olacak...

SAVAŞÇI 50. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kaan Bozok’un arkadaşlarına yaptığı suikast sonrasında Halil Albay, olanı biteni öğrenmek için dışarı çıkmak ister. Azeri subay müsade etmez. Ancak zorla dışarı çıktığında neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Acı gerçeği Teğmen Çiğdem Halil Albay’a haykırır. Emre, Serdar ve Haydar vurulmuştur.

Bu arada Cevher Albay, durumu soran Halil Albay’a neler olduğunu anlatır. Aslında askerleri vurulmamıştır. Cevher Albay ısrarlı sorular karşısında ser verip sır vermez. Vurulan 3 kişi aslında Cevher Albay’a suikast yapmak için gönderilmiş kişilerdir.

SUİKAST SES GETİRİYOR

Kopuz Albay, Ankara ile görüşüp durumu anlatır. Azerbaycan’da olanlardan haberi olduğunu söyleyen komutanı derhal dönmelerini ister. Kopuz Albay Haydar Yüzbaşı’ya Ankara’nın talimatını iletir ve geri döneceklerini söyler. Kaan Yüzbaşının suikast haberi tüm dünya basınında ses getirir. İş yaptığı kişiler ona yeni bir görev daha verir. Bu arada Kaan Bozok’un annesi Selver Hanım, Aslı’yı mezarlıkta ziyaret eder. Tam mezarlıktan ayrılırken arkadan gördüğü birini oğluna benzetir. Peşinden Kaan diye bağırarak koşar. Peşinden koştuğu kişi Kaan değildir. Gözyaşlarına boğulur.

Kılıç Timi helikopterde 3 Türk askerinin Azerbaycan’da suikaste uğradığı haberini alırlar. Kaan Yüzbaşının da tekrar öldürüldüğünü duyunca çok şaşırırlar. Kaan Yüzbaşı yeni görevi için harekete geçer.

KAAN BOZOK’UN YENİ GÖREVİ

Kılıç Timi Ankara’ya döner. Serdar Üsteğmen, Kopuz Albay’a Kaan Yüzbaşının ailesini görmeye gideceğini ve onlara ne söylemesi gerektiğini sorar. Kopuz Albay onlara Kaan Yüzbaşı ile ilgili hiçbirşey söylememesini söyler. Kaan Bozok verilen görevi yerine getirir. Bir Rus konvoyuna saldırı düzenlerler. Konvoyda bulunanlardan birini kaçırırlar.

Kaçırdıkları kişi ona bu görevi veren Karo’dur. Kaan Yüzbaşı silahını ona doğrultur. Karo çok korkmuştur. Silahı ateşler ve ellerindeki zinciri koparır. Kopuz Albay, Kaan Yüzbaşının vurduğu paşanın kamera kayıtlarını incelerken Cevher Albay’ın sözleri aklına gelir; “Bazen Kopuz… Bilirsin, bazen böyle gerekir. Düşmanının başardığını sanmasını istersin…”

SERDAR HAYDAR YÜZBAŞIDAN YARDIM İSTER

Kaan, Karo’yu kurtardıktan sonra, yeni görevleri için Türkiye’ye gideceklerini öğrenir. Serdar, Haydar Yüzbaşıya Sever Hanım’a kahvaltıya gideceğini ve onun da gelmesini ister. Çünkü Server Hanım’a söyleyecek hiçbir şeyi yoktur.

Savaşçı Dizisinin Oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın yaptığı dizinin yapımcısı Hayri Aslan. Deneyimli oyuncuları ile göz dolduran dizinin başrol oyuncuları ve oynadıkları karakter; Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen),Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Nazan Diper (Selver Bozok), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Zeynep Elçin (Yıldız Bozok), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Zeki Ocak (Sami Çelik), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Serhat Nalbantoğlu (General), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay)…

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber