2018-12-12 22:36:05

Sayısal Loto 12 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı Sorgula | Sayısal Loto kazandıran numaralar

Sayısal Loto 12 Aralık çekilişi gerçekleşti. Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı kar topu gibi büyüdü. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen 12 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları bu akşam belli oldu. Bilet sorgulama işlemini yapmak isteyen vatandaşlar haberimizden detayları öğrenebilirler...

Sayısal Loto 12 Aralık çekiliş sonuçları açıklandı Sorgula | Sayısal Loto kazandıran numaralar
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

12 Aralık Çarşamba Sayısal Loto sonuç sorgulama işlemi. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen 12 Aralık Sayısal Loto çekiliş sonuçları bu akşam açıklandı. Sayısal Loto’da geçtiğimiz hafta;  5.536.351,79 TL değerindeki ikramiye devretmişti ve bu 4 hafta üst üste yaşanan devir olmuştu. Sayısal Loto'da heyecan sona erdi, sonuçlar açıklandı. 

12 ARALIK SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

İşte 1174. Sayısal Loto çekiliş sonuçları:

25, 33, 36, 45, 47, 48

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

İKRAMİYE ALMAK İSTEYENLER DİKKAT!

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

Etiketler