• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  107529
 • down
  USD
  5.714
 • down
  EURO
  6.3303
 • up
  GBP
  7.3708
 • up
  Altın
  270.69
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 29.03.2018 - 22:30 Yorum : 1

Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Merak edilen Sen Anlat Karadeniz izleme linki Burada. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi 28 Mart Çarşamba akşamı ekran başına kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm dün akşam izlendi. Sen Anlat Karadeniz'de Tahir, sevdiği kadına kötülük eden ailesiyle hesaplaşma vaktinin geldiğini düşünür. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Sen Anlat Karadeniz 10. bölümde dün akşam nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragman yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz izleme linki Burada. Sen Anlat Karadeniz İzleme Linki Burada. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi 28 Mart Çarşamba akşamı ekran başına kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm dün akşam izlendi. Sen Anlat Karadeniz'de Tahir, sevdiği kadına kötülük eden ailesiyle hesaplaşma vaktinin geldiğini düşünür. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Sen Anlat Karadeniz 10. bölümde dün akşam nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragman yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz setinde herkesi şoke eden kavga! Sopalar havada uçuştu...

ATV'nin en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz setinde büyük bir kavga çıktı. Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan ve izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz setinde büyük bir facia yaşandı. İşte o iddianın ayrıntıları...
Yayınlandığı günden bu yana gündemden düşmeyen ve çarşamba akşamlarına ambargo koyan Diriliş Ertuğrul'un izlenmelerini geçen Sen Anlat Karadeniz bu seferde setinde çıkan kavga nedeniyle herkesi şoke etti. Peki olay nasıl oldu? Sopalar havada uçuştu...

YouTube üzerinden yayın yapan bir sayfanın iddiasına göre Sen Anlat Karadeniz setinin çıkışında büyük bir kavga çıktı. Sayfa bu iddiaları Mehmet Ali Nuroğlu'nun aktardığını belirtti.

Mehmet Ali Nuroğlu'na ait olduğu iddia edilen o sözler 'Bildiğiniz gibi sosyal medyadan ağır hakaretler ve küfürler ediliyordu bana. Bu anlatacağım olay 3.bölüm çekimlerinden sonra oldu. Yine her zaman ki gibi sette işim bitti eve gidiyordum. Arabama doğru gidiyordum... Arabama doğru giderken bana karşıdan 'Gel lan buraya' diye seslenenleri gördüm. Sayıları kalabalıktı. Ben aldırmadan arabama bindim ama arabamın önünü kesip arabaya tekme atmaya başladılar. O sırada Ulaş bu olanları gördü ve yanında iki set çalışanıyla beraber yanıma geldi. Bende arabadan indim...

Ben davranana kadar yumruk yedim. Güvenlik görevlileri yetişti ama kalabalık kaçmaya başladı. Bana daha kötü şeyler olabilirdi. O gün bugündür setten tek çıkmıyorum. İrem dahil, beraber vakit geçirmeye çalışıyoruz. Bizi gerçekten problemli insanlar sanıyorlar. İzlerken kendilerini çok kaptırıyorlar. Sette olanlar gerçek değil ama kılıfına uyduruluyor bunu yaparken de en iyisini yapıyoruz. ...'

TAHİR, VEDAT ÖNÜNE KESEREK DAYAK ATIYOR

Tahir gece yarısı arabayla Vedat'ın önünü kesip güzel bi dayak atıyor. Öte yandan Tahir ailesini ayağa kaldırıp özellikle annesine "O saçından süreklediğin kadın var ya ana, işte ben o kadına sevdalıyım." diyor. Bu sözler Saniye Hanım'ı şoke ediyor.

BERRAK KÖTÜLÜKLERE BAŞLADI

Vedat'ın çirkeflikleri her geçen gün daha da artıyor. Berrak'a şiddet uygulayan Vedat, Nefes'e komplo kurmanın derdinde... Berrak ise zor durumda ve bu kötü adamın her istediğini yapmak zorunda... Nefes'in iyi niyetinden yararlanıp en yakın arkadaşı olma yolunda ilerleyen Berrak, ilk kötülüğünü de yapıp Nefes'in çayına ilaç katıyor.

Karadeniz'in çalkantılı, öfkeli ve mağrur duruşunun sembolik bir göstergesi adeta Sen Anlat Karadeniz. Her şeyi bir kenara bırakıp kendilerini Karadeniz'in insafına bırakmaya meyilli buranın insanlarının yaşamlarını en gerçek haliyle ekrana taşıyan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 10.bölümünde sevenlerini bekleyen sürprizleri, 9.bölümünde Nefes'in ve Tahir'in yaşadıklarını ve tüm detayları merak eden diziseverler haberimizden Sen Anlar Karadeniz'in öyküsünü bulabilirler...

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm fragmanlarına bakılırsa ortaya çıkan gerçek iki kardeşi birbirine düşürecek, Nefes arada kalacak. Yeni fragmanda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise kadroya dahil olan yeni isim oldu. Genç oyuncu İlayda Çevik, Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın kadrosunda yer aldığı Sen Anlat Karadeniz'e transfer oldu. Karagül dizisiyle yıldızı parlayan İlayda Çevik'in rolüne ilişkin detaylar SON bölümde netleşecek.

Sen anlat karadeniz 10. bölüm fragmanı

SEN ANLAT KARADENİZ 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir'in abisinin ihaneti sonrası adeta karadeniz gibi dalgalanması ve köpürmesi olayların iyice içinden çıkılamaz bir hale bürünmesine sebep olacaktır. Tahir, bu olaydan sonra sığınacak bir liman arayacak o liman ise Nefes'ten başkası olmayacaktır. Sen Anlat Karadeniz'in Sürmene'si dedikodu kazanı gibidir ve Osman Hoca'nın Nefes'i evine misafir ettiğini duyan bir kadın bu olayı tüm Sürmene'ye yayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz Tahir

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM'DE NELER YAŞANMIŞTI!

Nefes, kendi haline bakmadan Tahir'in bir yaralı kuş gibi kendisine sığınması sonrası her şeyi unutmuş kendini Tahir'e vermiştir.  Sürmene'de çıkan dedikodulardan nefesi kesilen Nefes'in imtihanına bir de Saniye'nin durumu eklenince, Tahir, bir kez daha kendini feda eder: "Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!" Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?

sen anlar karadeniz 9.bölüm

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar.

Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister. Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır.

Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Sen Anlat Karadeniz yeni 11.Bölüm'de ŞOK sahne! | Sen Anlat Karadeniz Yeni 11.fragmanı İZLE | Vedat'ın Zulmü Sen Anlat Karadeniz yeni 11.Bölüm'de ŞOK sahne! | Sen Anlat Karadeniz Yeni 11.fragmanı İZLE | Vedat'ın Zulmü Sen Anlat Karadeniz yeni 11.Bölüm'de ŞOK Sahne! | Sen Anlat Karadeniz Yeni fragmanı İZLE | Vedat'ın Zulmü Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat'ın zulmü başlıyor. Dizinin yayınlanan 11. bölüm fragmanında yer alan şok bir sahne izleyecileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Sen Anlat Karadeniz yeni 11.bölüm detaylarını, Asiye'nin grevinin sonuçlarını, Nefes'i sarsan olayların detaylarını merak edenler internette araştırmalara başladı. Sen Anlat Karadeniz'e dair tüm detayları bulmak için haberimizi ziyaret edebilirler...

Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Merak edilen Sen Anlat Karadeniz izleme linki Burada. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi 28 Mart Çarşamba akşamı ekran başına kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm dün akşam izlendi. Sen Anlat Karadeniz'de Tahir, sevdiği kadına kötülük eden ailesiyle hesaplaşma vaktinin geldiğini düşünür. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Sen Anlat Karadeniz 10. bölümde dün akşam nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragman yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz'e Diriliş darbesi! Sen Anlat Karadeniz'e Diriliş darbesi! Sen Anlat Karadeniz'e bu hafta beklenmeyen bir darbe geldi.

Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. Bölüm izle | Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. bölüm fragmanı İZLE | Fragman yayınlandı mı? Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. Bölüm izle | Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. bölüm fragmanı İZLE | Fragman yayınlandı mı? Mehmed Bir Cihan Fatihi İzleme linki burada. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi Kanal D'de ekranlara geldi.. Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Mehmed Bir Cihan Fatihi izleyiciyi 27 Mart salı akşamı ekran başına kilitledi. Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. bölüm izlendi. Yeni bölümde Mehmed taht yarışında birinci geldi ve tahta oturdu. Mehmed şimdi uzun zamandır çatışma içinde olduğu Çandarlı Halil Paşa'yı asacak mı yoksa iç çekişmeleri bir yana bırakıp İstanbul'un fethine mi odaklanacak? Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. bölümde bu sorunun yanıtını bulabileceğiz. Mehmed Bir Cihan Fatihi 2. Bölümünü izlemek için haberimizden yararlanabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm İZLE! EDHO 97. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm İZLE! EDHO 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefesleri kesen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. bölümü ile ekranlara geldi. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde ailenin etrafı kara bulutla kaplandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 
 

YORUM YAPIN

 

1 Yorum

 1. tuana

  ben bu diziyi ilk bölümden beri izliyorum ve bayılıyorum böyle güzel diziyi hiç izlememiştim

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber