• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  114789
 • up
  USD
  6.1174
 • up
  EURO
  6.6396
 • up
  GBP
  7.9149
 • down
  Altın
  324.535
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 26.09.2018 - 21:40 Yorum : 0

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm İZLE! Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Yeni Fragmanı İzle |YouTube PUHU Tv ATV İZLE

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm İZLE! Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Yeni Fragmanı atv İzleme Linki Burada.Sen Anlat Karadeniz Dizisi ekranlara gelen Son Bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat'la karşı karşıya kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?acak?

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm İZLE! Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Yeni Fragmanı İzle |YouTube PUHU Tv ATV İZLE

Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm İzle! Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm yeni fragmanı İzle fragmanı ATV izleme linki burada.Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat'la karşı karşıya kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?acak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk bölümü seyirci ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz 22.bölümde; Nefes ve Tahir yaşam mücadelesini kazanırken, öldü sandıkları Vedat artık herkesin canını derinden acıtacaktır. İşte, Sen Anlat Karadeniz son bölümün hemen ardından gelen Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz izle, Sen Anlat Karadeniz İzle, Sen Anlat Karadeniz yeni sezon izle... ATV'nin ekranlarda fırtınalar estiren dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni sezonun ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sen Anlat Karadeniz dizisi tüm heyecanıyla geri döndü.. Birinci sezonunda sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizide sular durulmuyor. Sen Anlat Karedeniz yeni bölümüyle bu akşam yine nefesleri kesti! Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm İzle! Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon 1. İlk Bölüm fragmanı ve izleme linki burada.Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat'la karşı karşıya kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?acak?

SEN ANLAT KARADENİZ'DE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine dramatik ve ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ceylan'ın kızı olduğunu öğrenen Nefes anneliğini sorgulamaktaydı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz konusu

On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar'ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes'in hayatındaki tek güzel şey yedi yaşındaki oğlu Yiğit'tir. Bu sekiz yıl boyunca gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmeyen Nefes, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışır. Ama her defasında yakalanır, kapılar tekrar üstüne kilitlenir ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar.

Tahir Kaleli, nam-ı diğer Deli Tahir, Karadenizli muhafazakâr bir ailenin oğludur. Ailenin sahip olduğu kum şirketinde masa başında oturacağına, kum gemilerinde kaptanlık yapmayı, koca koca direklerin tepelerinde makara yağlamayı tercih eden asi, mert, gözü pek, korkusuz bir Karadeniz delikanlısıdır. Tek derdi onu köyün en uslu kızıyla evlendirmek isteyen annesi Saniye'dir. Ancak Sayar Beton'la anlaşma imzalamak için geldikleri İstanbul'da, Tahir'in hayatı sonsuza kadar değişecektir..

 Karadeniz'in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 23.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 23.bölümü ile 26 Eylül çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav ve Emre Kabakuşak'ın oturduğu Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu netlik kazandı. Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat), Ulaş Tuna Aslentepe (Tahir) ve İrem Helvacıoğlu'nun (Nefes) üstlendiği Sen Anlat Karadeniz 2.sezon yeni bölümü bu akşam ATV ekranlarında sevenleriyle buluştu.

SARIL BANA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Sen Anlat Karadeniz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatan dizinin bu akşam yayınlanan yeni sezon ilk bölümünde Öykü Gürman ve Resul Dindar'ın yorumladığı Sarıl Bana şarkısı büyük beğeni topladı. Yönetmen Osman Sınav tarafından yazılan şarkı internette en çok arananlar arasından yer aldı.

TAHİR İLE VEDAT YUMRUK YUMRUĞA

Mustafa'nın kurtulacağını garanti eden Nefes hemen harekete geçer ve suya atlayacağını söyler. Vedat'ın gözü döner çocuklarını da öldüreceğini ima eder. Nefes, Vedat'ı boynundan yakalayarak onunla beraber suya atlar. Tahir su altında Vedat'ı yakalar ve kavga etmeye başlarlar. Gemide elleri kolları bağlı tutaln Ali'yi Yiğit, kardeşi kurtarır. Ali, Nefes'i sudan çıkarır. O sırada Vedat'ın adamaları gelir. Silah zoru ile Tahir'i tekneye çıkarırlar. Diğer yandan Asiye Tahir'in kardeşlerini Tahir'in yanına gönderir.

Tahir ile Ali elleri kolları bağlı geminin alt kamarasına gönderilir. Ancak Tahir, Vedat'ın adamını etkisiz hale getirerek, bir kez daha Nefes'in yardımına koşar. Vedat, Nefes ve çocuklarla kaçmaya hazırlanırken Tahir görünür. Tahir bacağından vurulsa da Vedat'ı yaralayarak suda boğulmaya terk eder, Nefes ve çocukları kurtarır.

NEFES VEDAT'I KANDIRIR


Nefes, Vedat'ı vazgeçtiğine inandırmaya çalışır. Hatta Tahir'i sevmediğini bile söyler. Böylece Vedat'tan Mustafa'yı kurtarmasını ister. Vedat 155'i arayarak Mustafa Kaleli'nin cinayetten sorumlu olmadığı söyler ve tüm kanıtları sunar. Teslim olması için de Necip'i arar. Böylece Mustafa serbest kalacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm yeni fragmanlarında Vedat yeniden güçleniyor. Üstelik bu sefer daha da gaddar. Tahir ile Nefes her şeyden habersiz aşklarını doya doya yaşıyor. Ama bu mutluluk maalesef uzun sürmüyor. 22. bölüm yeni fragmanında Vedat, Asiye’yi kaçırarak ona eziyet ediyor. Vedat’ın evi asıp Asiye’yi aldığı sahnede Nefes’in de evde olduğu görülüyor. Nefes gözyaşları içinde Tahir’i arıyor. Vedat’ın ne kadar ileri gidebilecek biri olduğu da gözler önüne seriliyor. Nefes, Tahir’in annesi tarafından suçlanıyor ve Mustafa da annesinden yana çıkıyor. Ve Nefes yeniden Vedat’ın eline düşüyor. Vedat, Tahir’i arayarak “karının ve oğlunun hayatı için kardeşini öldürür müsün diyor” İşte izleyicilerin nefeslerini tutarak izleyecekleri Sen Anlat Karadeniz 23. bölüm 1. ve 2. yeni fragmanı…

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları izleyicilerle buluştu. Yeni sezonun açılışını olaylı gelişmeleriyle yapan Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 23. bölümünde Vedat'ın Asiye'ye zarar verme planı, Tahir ile Mustafa'yı birbirine düşürecek. Peki, Vedat amacına ulaşacak mı? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet.
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanlarıyla çarpıcı bir o kadar da kafa karıştırıcı ipuçları geldi. 19 Eylül Çarşamba günü ekranlara yeniden “merhaba” diyen Sen Anlat Karadeniz’in 23. bölümünde Yiğit’in sünnet töreni kana bürünecek gibi görülüyor. Yaşadıklarının hesabını sormak için ortaya çıkan Vedat, akıllara zarar bir plan uygulayarak kardeşleri birbirine düşürüyor. İşte, her saniyesiyle kan donduran Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları

Nefes ve Tahir, Vedat'ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit'in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat'a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat'ın yaşadığını Murat'a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye'yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

SEN ANLAT KARADENİZ 21. BÖLÜM ÖZETİ 
Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.
SEN ANLAT KARADENİZ 20. BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Vedat’ın da Nefes’i ihbar etmesi an meselesidir. Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık. Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir. Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber