• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  119196
 • up
  USD
  6.0829
 • up
  EURO
  6.5622
 • down
  GBP
  7.8514
 • down
  Altın
  314.756
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 20.09.2018 - 09:30 Yorum : 0

Sen Anlat Karadeniz 22. Son Bölüm İZLE | Sen Anlat Karadeniz 23. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sen Anlat Karadeniz izle aralamalarını yapan izleyiciler bu haber onlar için. Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. sezon bu akşam izleyiciye merhaba diyecek. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk bölümü için geri sayım başladı. Başlayacak yeni sezonda kadrosunda köklü değişikliğe giden Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz 22. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki, yeni sezonun ilk bölümünde neler olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz izle ve Sen Anlat Karadeniz yeni fragman yayınladı mı sorusunun cevabı haberimizde mevcut.

Sen Anlat Karadeniz 22. Son Bölüm İZLE | Sen Anlat Karadeniz 23. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Sen Anlat Karadeniz izle aralamalarını yapan izleyiciler bu haber onlar için. Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. sezon bu akşam izleyiciye merhaba diyecek. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ilk bölümü için geri sayım başladı. Başlayacak yeni sezonda kadrosunda köklü değişikliğe giden Atv dizisi Sen Anlat Karadeniz 22. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki, yeni sezonun ilk bölümünde neler olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz izle ve Sen Anlat Karadeniz yeni fragman yayınladı mı sorusunun cevabı haberimizde mevcut. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon yeni bölüm fragmanında Tahir eli kolu bağlı bir şekilde boğulmaktan kurtulmaya çalışıyor. 19 Eylül Çarşamba yani bu akşam yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir kurtulabilecek mi? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni sezon yeni bölüme dair detaylar…

ERDAL CİNDORUK SEN ANLAT KARADENİZ KADROSUNDA

Çekimleri Karadeniz'de devam eden Sen Anlat Karadeniz dizisine Erdal Cindoruk dahil oldu. Yeni sezonda sürpriz bir karakter ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Cindoruk, "Sen Anlat Karadeniz uzun süredir yakalanamayan reytingleri yakaladı ve yeni sezonunda ben diziye dahil oldum, dolayısıyla oldukça heyecanlıyım. Dizide yine tehlikeli bir adamı oynuyorum. Her ne kadar sektöre bu tip rollerle başladıysam da uzun süredir bir mafya babasını oynamamıştım. Bu sefer bilge, ne dediğini ne yaptığını bilen bir "mafya babasını" oynuyorum" dedi.

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat'la karşı karşıya kalır. Gözünü karartan Nefes, Tahir olmadan yaşamaktansa ölümü mü tercih edecek? Ceylan'ın kızı olduğunu öğrenen Nefes anneliğini sorgulamaktadır yoksa bu da Vedat'ın bir oyunu mudur? Vedat'tan kurtulduklarını düşünüp, mutlu günlerine dönen Kaleli ailesi genişlemektedir. Asiye'nin hamileliği evde herkesin yüzünü güldürürken, Vedat intikam peşinde gezer. Öldü sanılan Vedat'ın ilk hedefi kim olacak?

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir. Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

SEN ANLAT KARADENİZ'İN GENEL KONUSU NEDİR?

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber