• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  98415
 • down
  USD
  5.7824
 • down
  EURO
  6.4409
 • down
  GBP
  7.5029
 • down
  Altın
  277.449
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 10.01.2019 - 06:07 Yorum : 0

Son dakika! KAR TATİLİ OLAN İLLER |Perşembe kar tatili olan şehirler ve Bugün Kar tatili olan iller, 10 Ocak Perşembe Kar tatili olan okullar

Son dakika! Kar tatil olan iller ve kar tatili olan okullar hangileri. Kar yağışı Türkiye'de tüm yurdu etkisi altına almış durumda. Öğrenciler ve veliler valilikten gelecek kar tatili haberlerine yöneldi. Yoğun kar yağışı altında çocuklarını okula göndermek istemeyen veliler Google üzerinden Son dakika kar tatili haberlerini aramaya yönelmiş durumda. Köy yollarını kapatan kar ulaşımı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kar tatili olan şehirleri haberimizde sizler için derledik. Yarın (10 Ocak Perşembe günü) hangi il (şehirlerde) ve ilçelerde okullar tatil? İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi? Tüm tatil haberleri detayda.

Son dakika! KAR TATİLİ OLAN İLLER |Perşembe kar tatili olan şehirler ve Bugün Kar tatili olan iller, 10 Ocak Perşembe Kar tatili olan okullar

Son dakika Kar tatil olan iller ve kar tatili olan okullar hangileri. Kar yağışı Türkiye'de tüm yurdu etkisi altına almış durumda. Öğrenciler ve veliler valilikten gelecek kar tatili haberlerine yöneldi. Yoğun kar yağışı altında çocuklarını okula göndermek istemeyen veliler Google üzerinden Son dakika kar tatili haberlerini aramaya yönelmiş durumda. Köy yollarını kapatan kar ulaşımı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kar tatili olan şehirleri haberimizde sizler için derledik. Yarın (10 Ocak Perşembe günü) hangi il (şehirlerde) ve ilçelerde okullar tatil? İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi? Tüm tatil haberleri detayda.

Feribot seferleri de iptal ediliyor

Çanakkale'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine, yarın yapılması planlanan tüm feribot seferleri, kuvvetli lodos ve fırtına nedeniyle iptal edildi.

Meteorolojinin, Kuzey Ege Denizi için yaptığı kuvvetli poyraz fırtınası, akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş.'den yapılan açıklamada, Gökçeada-Kabatepe, Bozcaada-Geyikli arasında yarın yapılması gereken tarifeli tüm seferlerin iptal edildiği belirtildi.

Akşam saatlerinde etkisini göstermeye başlayan kuvvetli lodos nedeniyle, bugün Bozcaada'dan Geyikli'ye 18.00, Geyikli'den Bozcaada'ya 19.00, Gökçeada'dan Kabatepe'ye 18.00, Kabatepe'den Gökçeada'ya 20.00'deki feribot seferleri de yapılamadı.

Öte yandan, Çanakkale Boğazı'ndan geçiş yapan gemilere verilen kılavuz kaptanlık hizmeti,  olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 19.10'dan itibaren durduruldu.

SON DAKİKA KAR TATİLİ OLAN İLLER (ŞEHİRLER)

ACIGÖL’DE BELDE VE KÖY OKULLARI TATİL EDİLDİ

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı belde ve köylerde okullar tatil edildi. Acıgöl Kaymakamlığı tarafından açıklamada, "Acıgöl ilçemiz köy yollarında görülen olumsuz koşullar ve buzlanma tehlikesine karşı taşımalı eğitim, belde ve köy okullarımızda eğitime 10.01.2019 tarihinde bir gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca tüm hamile ve engelli personel bir gün süreyle idari izinli sayılmıştır” ifadelerine yer verildi.

ÜRGÜP’TE BELDE VE KÖY OKULLARI İLE TAŞIMALI EĞİTİM TATİL EDİLDİ

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı belde ve köy okullarının yanı sıra taşımalı eğitim 10 Ocak Perşembe günü tatil dildi.
Ürgüp Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, “Yoğun yağan karın oluşturduğu olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesi ve köy okullarındaki eğitim ve öğretim ile taşımalı eğitime 10/01/2019 tarihinde geçerli olmak üzere 1 gün süre ile ara verme kararı alınmıştır. Ayrıca kendi imkanlarıyla ve toplu taşıma ile ilçe merkezine ve köylerimizden gelen öğrencilerimiz istemeleri durumunda 10/01/2019 tarihinde geçerli olmak üzere 1 gün süreyle idari izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verildi.

ELAZIĞ'IN 2 İLÇESİNDE TAŞIMALI EĞİTİME 1 GÜN ARA VERİLDİ

Kar yağışı nedeniyle Elazığ'ın Karakoçan ve Palu ilçelerinde taşımalı eğitime 1 gün ara verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Karakoçan ilçemizde 17, Palu ilçemizde 20 köydeki taşıma kapsamındaki öğrenciler için 10.01.2019 Perşembe günü kısmi tatil kararı alınmıştır"denildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: NİĞDE'DE OKULLAR TATİL?

Niğde‘de olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın için tatil edildi.

Niğde Valiliğinden yapılan açıklamada, “Yoğun buzlanma ve don olayı yaşanması dolayısıyla il genelinde 10 Ocak 2019 Perşembe günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca, hamile ve engelli personelimiz de aynı gün idari izinli sayılacaktır” denildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: NEVŞEHİR'DE OKULLAR TATİL?

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı belde ve köylerde okullar tatil edildi.

Acıgöl Kaymakamlığı tarafından açıklamada, "Acıgöl ilçemiz köy yollarında görülen olumsuz koşullar ve buzlanma tehlikesine karşı taşımalı eğitim, belde ve köy okullarımızda eğitime 10.01.2019 tarihinde bir gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca tüm hamile ve engelli personel bir gün süreyle idari izinli sayılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: ADIYAMAN'DA OKULLAR TATİL?

Adıyaman'ın Sincik ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle ilçede tüm okullar 1 gün (Perşembe) tatil edildi. Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın yaptığı açıklamada, “İlçemizde devam eden yoğun kar yaşı ve soğuk havadan dolayı don ve buzlanmaya karşı ilçe genelinde ki tüm okullarımız 10 Ocak Perşembe günü tatil edilmiştir” ifadelerini kullandı.

Son dakika kar tatili olan şehirler: BİTLİS'TE OKULLAR TATİL?

Bitlis Tatvan Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada,"Meteorolojiden alınan verilerin değerlendirilmesi neticesinde, elverişsiz hava koşulları nedeniyle 10 Ocak 2019 günü Tatvan merkez ve bağlı köylerinde tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca bu süre zarfında ilçede görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanları da idari izinli sayılacaktır" denildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: VAN'DA OKULLAR TATİL?

Van'ın Çaldıran ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Çaldıran ilçesinde etkili olan kar yağışı ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor. İlçedeki olumsuz hava şartları nedeniyle ilçe merkezi ve tüm köylerdeki okullar yarın (10 Ocak 2019) için tatil edildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: BİNGÖL'DE OKULLAR TATİL?

Bingöl Valiliği, merkez ve 6 ilçede olumsuz hava koşullarından dolayı tüm okullarda, Genç ilçesinde ise taşımalı eğitime 1 gün ara verildiğini bildirdi.

Bingöl Valiliği, il genelinde etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava şartlarından dolayı eğitime 10 Ocak Perşembe günü ara verildiğini açıklandı. Açıklamada, “Aşırı buzlanma ve yoğun karın oluşturduğu olumsuz hava koşulları nedeniyle Genç ilçemizde taşıma yoluyla eğitime erişim sağlayan öğrencilerimiz için ve taşıma merkezi okullarımızda, il merkezi ve diğer ilçelerde ise tüm okullarımızda 10 Ocak 2019 Perşembe günü eğitime 1 gün süre ile ara verilmiştir” denildi.

Son dakika kar tatili olan şehirler: KARS'TA OKULLAR TATİL?

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve köylerde eğitime 1 gün ara verildi.

Sarıkamış’ta yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, ilçe genelinde eğitime 10 Ocak 2019 Perşembe günü eğitime 1 gün ara verildi.

Kahramanmaraş'ta eğitime kar engeli

Kahramanmaraş'ın 5 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Alınan bilgiye göre, Elbistan, Afşin, Andırın, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde yarın tüm okullar, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle tatil edildi.

Ağrı'da eğitime kar engeli

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle eğitim öğretime bugün ara verilecek.

Eleşkirt Kaymakamlığından yapılan açıklamada, ilçede yoğun kar yağışı ve tipinin etkili olduğu belirtildi.

Yoğun tipi dolayısıyla yol açma çalışmalarının yapılamadığı bildirilen açıklamada, ilçe merkezi ve köylerdeki okulların bugün için tatil edildiği duyuruldu.

Son dakika kar tatili olan şehirler:

ŞIRNAK'IN HAKKARİ VE SİİRT YOLLARI KAPANDI, 3 İLÇEDE OKULLAR TATİL

BEYTÜŞŞEBAP’TA OKULLAR YARIN DA TATİL

Şırnak'ı Beytüşşebap ilçesinde, kar nedeniyle eğitimde tatil yarın da sürecek. Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde yoğun kar nedeniyle ulaşımda yaşanan aksamalardan dolayı bugün eğitime ara verilirken, olumsuz havanın etkisinin sürmesi üzerine okullar yarın da tatil edildi. Beytüşşebap Kaymakamlığı'ndan yapıla yazılı açıklamada, "Aşırı kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ilçemizdeki tüm ilk ve ortaöğretim okullarımızda eğitim ve öğretim faaliyetlerine 10 Ocak 2019 Perşembe günü bir gün ara verilmiş olup, kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki hamile ve engelli kamu çalışanlarımız da idari izinli sayılacak" denildi.

Son dakika Kar tatil olan iller ve kar tatili olan okullar hangileri. Kar yağışı Türkiye'de tüm yurdu etkisi altına almış durumda. Öğrenciler ve veliler valilikten gelecek kar tatili haberlerine yöneldi. Yoğun kar yağışı altında çocuklarını okula göndermek istemeyen veliler Google üzerinden Son dakika kar tatili haberlerini aramaya yönelmiş durumda. Köy yollarını kapatan kar ulaşımı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kar tatili olan şehirleri haberimizde sizler için derledik. Yarın (10 Ocak Perşembe günü) hangi il (şehirlerde) ve ilçelerde okullar tatil? İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi? Tüm tatil haberleri detayda.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber