Tarih : 11.10.2021 - 11:45 Yorum : 0

Squid Game 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Squid Game yıldızı HoYeon Jung kimdir?

Milyonların ilgiyle takip ettiği Squid Game dizisi için gözler 2.sezona çevrildi. Dizinin yönetmeni tarafında yapılan Squid Game 2.sezon açıklaması dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Peki Squid Game 2.sezon ne zaman çıkacak? Squid Game çocuklar için zararlı mı? Saat başı milyonlarca takipçi kazanan Squid Game yıldızı HoYeon Jung kimdir?

Squid Game 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Squid Game yıldızı HoYeon Jung kimdir?

Squid Game borca batmış ve çaresizlik içindeki 456 insanın, peş peşe altı oyun kazanırlarsa 39 milyon dolarlık ödülü alıp gidebileceği umuduyla, kanlı bir hayatta kalma yarışmasını anlatıyor. Oyuncular elenirse bunu hayatları ile ödüyorlar. Dizinin yönetmeni Hwang Dong-Hyuk, Netflix diziyi alana kadar yaklaşık 10 yıl boyunca finansman aradığını ve doğru oyuncu seçimleri yapmaya çalıştığını aktardı. Netflix’te yayınlanan Squid Game, 9 bölümden oluşuyor. Bölümlerin uzunluğu farklılık gösterirken ilk bölüm 59, ikinci 62, üçüncü ve dördüncü 54, beşinci 51, altıncı 61, yedinci 57, sekizinci 32 ve dokuzuncu ise 55 dakikadan oluşuyor. Squid Game dizisi tartışmaları devam ederken dizi oyuncuları da tüm dünyada popüler olmaya başladı. Kuzey Koreli bir sığınmacı rolündeki HoYeon Jung dizinin yayınlanmadan önce 400.000 olan Instagram takipçi sayısı Squid Game performansının ardından 18 milyona ulaştı. Peki her saat başı yarım milyon takipçi kazanan HoYeon Jung kimdir? Squid Game dizisi gençleri nasıl etkiliyor?

SQUİD GAME 2.SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Netflix platformunda 17 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Squid Game dizisi kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından izlendi. Diziyi kısa sürede bitiren izleyiciler Squid Game 2.sezon için beklemeye başladı. Dizinin senaristi ve yönetmeni Hwang Dong-Hyuk 2.sezon fikrini ciddi şekilde düşünmeye başladığını ancak Squid Game dizisini farklı bir bakış açısıyla işleyeceğini açıkladı. Dong-Hyuk ilgiyle takip edilen dizi Squid Game’in ikinci sezonunda dizide yer alan maskeli grubun gizemli elebaşları Frontman'e odaklanabileceğini duyurdu.

SQUİD GAME YILDIZI HOYEON JUNG KİMDİR?

Dünyada milyonların takip ettiği Squid Game dizisi yıldızlarından olan HoYeon Jung; hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Squid Game oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı rolünü canlandırıyor.

HoYeon Jung ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen Squid Game ile büyük beğeni topladı. HoYeon Jung kısa süre önce Louis Vuitton, Adidas gibi dev markalarla anlaşmalar imzalayarak Fransız moda evinin küresel elçisi oldu. Squid Game disizyle her geçen gün daha ada popüler hale gelen HoYeon Jung Instagram takipçi sayısını da hızla artırıyor. Güzel oyuncunun Squid Game macerasından önce 400.000 olan Instagram takipçi sayısı Squid Game performansının ardından 18 milyona ulaştı.

Yıldız oyuncu Jung, uluslararası mankenlik kariyerine 2016 yılında Louis Vuitton ile başlarken aynı zmaanda Marc Jacobs, Fendi, Rag & Bone, Alberta Ferretti ve Max Mara gibi diğer büyük markalar ile çalıştı.

SQUİD GAME ÇOCUKLAR İÇİN ZARARLI MI?

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Güney Kore yapımı Squid Game dizisi beraberinde tartışmaları da getirdi. Dünyanın farklı yerlerinden uzmanlar aileleri Squid Game dizisi hakkında uyardı.

Dünyanın pek çok yerinde çocukların Squid Game dizisini taklit eden oyunlar oynaması uzmanları endişelendirdi. Okullarda zöellikle 15 yaş altındaki çocukların Squid Game’den esinlenerek oyunlar oynaması üzerine okul yönetimlerinin aileleri uyarmasına neden oldu. Birleşik Krallık'taki The Mirror gazetesi, bazı okullar velilere, çocukların Squid Game taklit ederek birbirine zarar verdiğini ve öğretmlerin velileri uyardığını aktardı. Dizinin 15 yaş ve üstü uyarıya sahip olduğunu hatırlatan uzmanlar ebeveynleri Squid Game konusunda uyardı.

Squid Game oyununda görevlerde başarısız olanlar, makineli tüfeklerle bekleyen maskeli bir ölüm mangası tarafından kanlı bir şekilde öldürülüyor.

SQUİD GAME BEYAZ AYAKKABI SATIŞINI ARTIRDI!

Squid Game dizisinin başarısı ardından ünlü giyim markası Vans'ın beyaz ayakkabı satışları %7800 arttı. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Güney Kore dizisi Squid Game moda sektörünü de etkiledi Dizideki karakterlerle bağ kuran izleyiciler kullanılan eşya ve kıyafetlerden satın almaya başladı. Son günlerde dizide kullanılan eşofman ve beyaz ayakkabıların satışı %7800 artış gösterdi.

Etiketler : Kore Dizisi Dizi
 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber