Tarih : 01.07.2019 - 09:37 Yorum : 0

Survivor 2019 Finali Ne Zaman Yayınlanacak? SURVİVOR Finalistleri Kimler Oldu? Survivor Final Heyecanı canlı izle

Merakla bekleniyor. Survivor 2019 Finali Ne Zaman Yayınlanacak? SURVİVOR Finalistleri Kimler Oldu? Survivor final tarihi belli oldu mu? Sevilen Yarışma programı Survivor için artık nefesler tutuldu. Heyecan dorukta. TV8 izleyicisinin merakla beklediği Survivor'ın final bölümü ne zaman yayınlanacak? Birbirinden hırslı yarışmacıların finale kaldığı Survivor'da heyecan dorukta. İşte Survivor 2019'un final tarihi...

Survivor 2019 Finali Ne Zaman Yayınlanacak? SURVİVOR Finalistleri Kimler Oldu? Survivor Final Heyecanı canlı izle

. Bu yıl Türkiye Yunanistan formatıyla yayınlanan Survivor’da bugün yarı final heyecanı yaşanacak. Yarı final için mücadele eden dört yarışmacıdan ikisi yarı finale direkt olarak kalma şansı elde ederken; potaya kalan iki isimden biri “şampiyon” unvanına ve hayallerine veda edecek. Peki, Survivor 2019 yarı finale kalan isimler kimler?

Survivor 2019'da final heyecanı yaşanıyor. Yarı finale kalan dört isimden hangisi kazanacak merak konusu. Survivor yarı finale Seda, Yusuf, Okay ve Emre kaldı. Peki Survivor'ın final bölümü ne zaman yayınlanacak? Survivor'da bu yıl birinci olan isim ne zaman açıklanacak? İşte sabırsızlıkla beklenen o tarih...

Merakla bekleniyor. Survivor 2019 Finali Ne Zaman Yayınlanacak? SURVİVOR 2019 Finalistleri Kimler Oldu? Survivor final tarihi belli oldu mu? Sevilen Yarışma programı Survivor için artık nefesler tutuldu. Heyecan dorukta. TV8 izleyicisinin merakla beklediği Survivor'ın final bölümü ne zaman yayınlanacak? Birbirinden hırslı yarışmacıların finale kaldığı Survivor'da heyecan dorukta. İşte Survivor 2019'un final tarihi...

Aylar süren Survivor 2019 mücadelesi artık tamamlanmak üzere. Bu yıl Türkiye Yunanistan formatıyla yayınlanan Survivor’da bugün yarı final heyecanı yaşanacak. Yarı final için mücadele eden dört yarışmacıdan ikisi yarı finale direkt olarak kalma şansı elde ederken; potaya kalan iki isimden biri “şampiyon” unvanına ve hayallerine veda edecek.

Survivor'ın 29 Haziran tarihli bölümünde Türk yarışmacılar arasında yarı final oyunu oynandı. Yarı final oyununda Yusuf, Okay, Emre ve Seda bireysel olarak oynadı. Oyunun ilk galibi Yusuf oldu, ikincisini Okay, en son ise Seda kazandı. İlk kaybeden Emre oldu. Emre yarı final öncesinde oylamaya çıktı.

Survivor Türkiye Yunanistan yüz sekizinci bölümde ikinci sıralama oyununda ilk oyunun kazananları Okay, Seda ve Yusuf yarı finale kalmak için mücadele ettiler. Yarı finale gideceği kesinleşen ilk isim Okay oldu. İkinci isim Yusuf oldu. Emre ve Seda ise yarı final için oyalamaya çıkacak isimler oldu.

Yapılan SMS oylaması sonucu rakibi Emre'den daha fazla oy alarak yarı finale kalan yarışmacı Seda oldu. 

Survivor 2019 finali ne zaman yayınlanacak? BÜYÜK FİNAL BODRUM KALESİ'NDE

Survivor 2019'un finali bu kez Kıbrıs yerine Bodrum'da olacak. Survivor'ın final bölümü ise 1 Temmuz Pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Survivor'ın 29 Haziran tarihli bölümünde Türk yarışmacılar arasında yarı final oyunu oynandı. Yarı final oyununda Yusuf, Okay, Emre ve Seda bireysel olarak oynadı. Oyunun ilk galibi Yusuf oldu, ikincisini Okay, en son ise Seda kazandı. İlk kaybeden Emre oldu. Emre yarı final öncesinde oylamaya çıkacak.

 

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber