Tgrt Haber
25 Şubat 2024 23:32 - Güncelleme : 25 Şubat 2024 23:36

Survivor 25 Şubat Pazar dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu?

Survivor 25 Şubat Pazar dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor All Star'da dokunulmazlık oyunu sonuçlandı! Mavi ve kırmızı takım arasında gerçekleşen mücadelede kazanan belli oldu. Peki, 25 Şubat Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Survivor 25 Şubat Pazar dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu?
Survivor Ünlüler,

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyunu sonuçlandı! Mavi ve kırmızı takım arasında gerçekleşen mücadelede kazanan belli oldu. Peki, 25 Şubat Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR 25 ŞUBAT PAZAR DOKUNMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor All Star'da heyecan dolu bir hafta daha geride kaldı. Mavi ve kırmızı takım arasında gerçekleşen dokunulmazlık oyununda galip gelen taraf Mavi Takım oldu. Mavi Takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanarak bir sonraki eleme konseyinde güvende olmayı garantiledi.

OĞEDAY VE AVATAR ATAKAN ARASINDA GERGİNLİK

Dokunulmazlık oyununun yanı sıra adada yaşanan gerginlikler de dikkat çekti. Mavi Takımın üyelerinden Oğeday ve Avatar Atakan arasında yaşanan tartışma adada tansiyonu yükseltti. İki yarışmacı arasında yaşanan gerginlik, takım içinde de dikkatle izlendi.

Survivor 25 Şubat Pazar dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu? - 1. Resim

25 ŞUBAT PAZAR SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ikinci eleme adayı, dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı Takım içinden belirlendi. Kırmızı Takım, dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından bir sonraki eleme adayı için belirlenirken, adanın gündeminde eleme konseyi için yapılan planlamalar da başladı.

Survivor All Star'da yaşanan gelişmeler ve eleme adayının kim olduğuyla ilgili detaylar, bir sonraki eleme konseyinde netlik kazanacak. Takımlar arasındaki rekabetin giderek kızıştığı adada, yarışmacılar stratejilerini belirleyerek gelecek haftalar için hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...