Tgrt Haber
28 Şubat 2024 07:22 - Güncelleme : 28 Şubat 2024 07:24

Survivor dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 27 Şubat Survivor All Star eleme adayı kim oldu?

Survivor dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 27 Şubat Salı akşamı son bölümde Survivor All Star eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024'te heyecan dorukta! Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Survivor dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 27 Şubat Survivor All Star eleme adayı kim oldu?
survivor,

Survivor All Star 2024'te heyecan dorukta! Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor All Star 2024'te müthiş bir mücadele vardı. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda takımlar kıyasıya rekabet etti. Engelleri aşarak küpleri düşürmeye çalışan takımlardan biri üstünlüğü sağladı. Dokunulmazlığın sahibi olan takım ise aynı zamanda OPET ödülünün de sahibi oldu.

SURVİVOR SEMA PINAR OLAYI NE? NEDEN KAVGA ETTİ?

Survivor All Star 2024'ün son bölümlerinde gerilim yükseldi. Sema ile Pınar arasındaki tartışma, adada büyük bir olay oldu. Pınar'ın dinlenirken Sema tarafından yapılan uyarılar ve ardından yaşananlar acil durum konseyi toplanmasına neden oldu. Yarışmacıların görüşleri alındıktan sonra yaşananlar büyük bir merakla bekleniyor.

Survivor dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 27 Şubat Survivor All Star eleme adayı kim oldu? - 1. Resim

SURVİVOR 27 ŞUBAT SALI AKŞAMI 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star 2024'te 3. eleme adayı belli oldu. Salı akşamı gerçekleşen dokunulmazlık oyununun ardından eleme adayı belirlenememişti. Ancak Sema ile Pınar arasındaki gerginlik nedeniyle acil durum konseyi toplandı ve eleme adayı belirlendi. Haftanın 3. eleme adayı Gizem oldu. Survivor takipçileri, yaşanan bu gelişmeleri merakla bekliyor ve sonucu heyecanla izliyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...