Tgrt Haber
12 Şubat 2024 07:45 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 07:48

Survivor eleme adayı kim oldu? 11 Şubat dün akşam Survivor All Star eleme potasına kim gitti, dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 2024 All Star'da dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı. Kazanan takım belirlenirken, eleme adayları da netlik kazandı. 11 Şubat dün akşam Survivor All Star eleme potasına kim gitti, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Survivor eleme adayı kim oldu? 11 Şubat dün akşam Survivor All Star eleme potasına kim gitti, dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor

Survivor 2024 All Star'da dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı. Kazanan takım belirlenirken, eleme adayları da netlik kazandı. Survivor eleme adayı kim oldu? 11 Şubat dün akşam Survivor All Star eleme potasına kim gitti, dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

SURVIVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2024 All Star'ın 11 Şubat tarihli bölümünde, kıran kırana geçen dokunulmazlık mücadelesi sonrası eleme adayları belirlendi. Kırmızı takımın kaybettiği dokunulmazlık oyununun ardından konsey toplandı. Yapılan oylama sonucunda, gecenin eleme adayı Pınar olarak belirlendi. Bu sonuçla birlikte haftanın eleme adayları Aysu ve Pınar oldu.

Survivor eleme adayı kim oldu? 11 Şubat dün akşam Survivor All Star eleme potasına kim gitti, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? - 1. Resim

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım kıyasıya mücadele etti. İlk olarak avantaj oyununda kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kum parkurunda ağırlık çekerek atış yapma denemesinde, Yaman'ın kazandığı avantajla mavi takım öne geçti.

İkinci etapta ise takımlar bayrak yarışında karşı karşıya geldi. Sema-Yunus Emre ve Berna-Yaman eşleşmelerinde mavi takımın üstünlüğüyle sonuçlanan yarışta, mavi takım 2. dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylece mavi takım, toplamda 2-1'lik skorla dokunulmazlık oyunlarında üstünlüğünü korudu.

Survivor 2024 All Star'ın yeni bölümünde eleme adayları arasında yaşanan mücadele ve dokunulmazlık oyunlarının heyecanı, yarışmanın gidişatını değiştirecek gibi görünüyor. Yarışmacılar arasındaki rekabetin daha da kızışması beklenirken, yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...