Tgrt Haber
26 Şubat 2024 17:15 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 17:18

Survivor nerede çekiliyor? 2024 Survivor All Star hangi ülkede, nerede çekiliyor?

Survivor nerede çekiliyor? 2024 Survivor All Star hangi ülkede, nerede çekiliyor? Survivor 2024, nefes kesen mücadelelerin yaşandığı bir sezonla ekrana geliyor. Peki, Survivor nerede çekiliyor, hangi ülke ev sahipliği yapıyor? İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Survivor nerede çekiliyor? 2024 Survivor All Star hangi ülkede, nerede çekiliyor?
survivor,

Survivor 2024, nefes kesen mücadelelerin yaşandığı bir sezonla ekrana geliyor. Peki, Survivor nerede çekiliyor, hangi ülke ev sahipliği yapıyor?

SURVIVOR HANGİ ÜLKEDE ÇEKİLİYOR?

Survivor heyecanı, 2024 sezonuyla bir kez daha seyircilerle buluşuyor. Bu yılın Survivor macerası, egzotik ve heyecan dolu Dominik Cumhuriyeti'nde çekiliyor.

SURVIVOR DOMİNİK CUMHURİYETİ'NDE ÇEKİLİYOR

Karayipler'in gözde tatil destinasyonlarından biri olan Dominik Cumhuriyeti, Survivor'ın 2024 sezonunun ev sahibi ülkesi olarak belirlendi. Bu tropik cennet ülke, adanın güzellikleriyle dolu ve zorlu parkurlarıyla unutulmaz bir mücadeleye ev sahipliği yapıyor.

Survivor nerede çekiliyor? 2024 Survivor All Star hangi ülkede, nerede çekiliyor? - 1. Resim

DOMİNİK CUMHURİYETİ HAKKINDA BİLGİLER

Dominik Cumhuriyeti, Karayipler'deki Hispanyola adasında bulunuyor. Komşusu Haiti ile birlikte adayı paylaşıyor ve Porto Riko'nun batısında, Küba ve Jamaika'nın doğusunda yer alıyor. Dominik Cumhuriyeti, tarih boyunca Avrupalı yerleşimcilerin Amerika kıtalarındaki ilk oluşturduğu yerleşimlerden biri olma özelliğini taşıyor. Başkenti Santo Domingo, Amerika kıtalarında kurulan ilk koloni başkenti olarak tarihe geçmiştir.

YILLARA GÖRE SURVIVOR ÇEKİMLERİ NEREDE YAPILDI?

2005 - Palau
2006 - Panama
2007 - Panama
2010 - Filipinler
2011-2024 - Dominik Cumhuriyeti

Dominik Cumhuriyeti, Survivor tarihinde uzun yıllardır çekimlerin yapıldığı bir ülke olarak öne çıkıyor. Her yıl yeni bir macera ve yeni bir mücadele, bu tropik cennet ülkede şekilleniyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...