Tgrt Haber
01 Mart 2024 08:40 - Güncelleme : 01 Mart 2024 08:43

Survivor'da dün akşam veda eden isim Begüm oldu

Survivor All Star 2024'de heyecan dorukta! Geçen akşam eleme düellosu nefesleri kesti. Peki, Survivor'da kim veda etti sorusu yarışma sonuna kadar merak konusu oldu. Survivor'da dün akşam veda eden isim Begüm oldu. İşte detaylar...

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
Survivor'da dün akşam veda eden isim Begüm oldu
survivor,

Survivor All Star 2024'de heyecan dorukta! Geçen akşam eleme düellosu nefesleri kesti. Peki, Survivor'da kim veda etti? İşte detaylar...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da heyecan dolu ödül oyunu için takımlar kıyasıya mücadele etti. Tazyikli suların altında ve dönen bir aparatın üzerinde bayrak toplamaya çalışan mavi ve kırmızı takım arasındaki rekabeti kazanan takım, 7-8'lik skorla KIRMIZI TAKIM oldu.

Survivor'da dün akşam veda eden isim Begüm oldu - 1. Resim

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Geçtiğimiz hafta kadın elemesi yapılmamıştı ancak bu hafta eleme düellosu gerçekleşti. Eleme düellosunda final oyununda Aysu ve Begüm karşı karşıya geldi. Bu çekişmeli mücadelede galip gelen isim Aysu oldu. Dolayısıyla, Survivor'da veda eden isim Begüm oldu.

SURVİVOR ALL STAR 2024'DE GERİ KALANLAR NE YAPACAK?

Survivor All Star 2024'de veda eden Begüm'ün ardından adada kalan yarışmacılar, mücadelelerine devam edecekler. Yeni haftada yeni oyunlar, yeni zorluklar ve heyecan dolu anlar izleyicileri bekliyor. Kimler daha fazla dayanacak, kimler daha güçlü çıkacak, merakla bekleniyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...