22˚
İstanbul
22˚
parçalı bulutlu
Nem %44
Rüzgar 4.41 /s
Salı
23˚/16˚
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
18˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
16 Mayıs 2022 Pazartesi
2018-03-05 00:11:25

Survivor'da Eleme Adayları Kimler Oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Nefesleri kesen Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 17. yeni bölümde dokunulmazlık oyunu ve eleme adayları heyecanı yaşandı. Survivor'da dün akşam yapılan dokunulmazlık oyununun galibi All Star olurken Gönüllüler takımı konseyde yine aday çıkarmak zorunda kaldı. Peki Survivor 17. yeni bölüm'de eleme adayı olan Gönüllüler kim? İşte detaylar...

Survivor'da Eleme Adayları Kimler Oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Nefesleri kesen Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 17. yeni bölümde dokunulmazlık oyunu ve eleme adayları heyecanı yaşandı. Survivor 2018'de dokunulmazlık oyununu bu haftada kaybeden gönüllüler takımı oldukça stresli bir eleme akşamı yaşayacak. Bugün kimin adadan veda edeceği belli olacak. 3. haftadır üst üste eleme heyecanı yaşayacak olan Gönüllüler'de adaya kim veda edecek?

Bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Anıl, Emre'nin adını verirken, Cumali'de Melih'in adını söyledi. Takım oylamasının sonucunda da İpek eleme adayı olarak en çok ismi yazılan yarışmacı oldu. Bu sonucun ardından;

Melih, İpek ve Emre eleme adayı olarak bu akşam SMS oylarından gelen sonuçları bekleyecekler,

SURVIVOR 17. BÖLÜMDE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2018'de dokunulmazlık oyunu büyük heyecana sahne oldu. Ünlüler ve Gönüllüler takımı denge oyununda dokunulmazlık için mücadele ettiler. Zorlu oyunda Ünlüler takımı ezici bir üstünlükle Gönüllüler takımını 10-6 mağlup etti ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Survivor'da yarın Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda edecek.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2018'de bireysel dokunulmazlığı Cumali kazandı. En başarılı performans sahibi ise Anıl oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da konseyde ismi verilen yarışmacı 6 oyla İpek oldu ve İpek eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlığın sahibi Cumali ise Melih'in ismini verdi ve 2. eleme adayı Melih oldu. En başarılı performansın sahibi Anıl ise Emre'nin ismini verdi. Böylelikle eleme adayları İpek, Melih ve Emre oldu. Survivor'a veda edecek yarışmacı 18. yeni bölümde belli olacak.

BARAKA OYUNUNDA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK

Acun Ilıcalı Baraka Oyunu için önemli bir değişiklik olduğunu açıkladı. Bundan sonra haftada iki kere oynanacak olan baraka oyununa her takımdan en iyi iki kız ve en iyi iki erkek yarışacak. 

250 bin lira ödül!

Enternasyonal Survivor yarışması için Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış fakat konunun detayları izleyicilere anlatılmamıştı. Bu yıl başlanan bu oyunda sembol oyununu en çok kazanan yarışmacı, Yunanistan ve Romanya takımlarının oyuncuları ile karşı karşıya gelecek.

Enternasyonal oyununu toplamda 3 kere kazanan yarışmacının ailesi ödül olarak Survivor'a gelecek. Enternasyonal oyununun finali kazanan yarışmacı da büyük bir ödülün sahibi olacak. Bu yarışmayı kazanan yarışmacı 250 bin liralık ödülün sahibi olacak.

Etiketler