Tarih : 04.10.2021 - 21:19 Yorum : 10

WhatsApp çöktü mü? Facebook ve Instagram'a erişim sağlanamıyor

Dünyada milyonlarca sosyal medya kullanıcı Facebook, Instagram ve WhatsApp'a erişim problemi yaşıyor. Akşam saatlerinde başlayan sorun hale devam ederken kullanıcılar sorunun ne zaman çözüleceğine dair cevap arıyor. Peki, İnstagram ve WhatsApp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve WhatsApp'a neden girilmiyor? Ne zaman erişim sorunu ortadan kalkacak? İşte konuya ilişkin açıklamalar...

WhatsApp çöktü mü? Facebook ve Instagram'a erişim sağlanamıyor

WhatsApp, Facebook ve Instagram neden açılmıyor çöktü mü? Akşam saatlerinde başlayan erişim problemi hala devam ediyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip uygulamalara erişim sorunu ne zaman sona erecek? Yaşanan bu problem Twitter'da TT olurken, konuya ilişkin açıklama geldi.

INSTAGRAM VE WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? ERİŞİM SAĞLANAMIYOR

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları olan Facebook, Instagram ve WhatsApp'a erişim problemi yaşanıyor. Kullanıcılar Facebook Instagram ve WhatsApp hesaplarına erişim sağlayamıyor. Facebook, WhatsApp ve Instagram'da hesapları bulunan kişiler akşam saatlerinden itibaren erişim sıkıntısı yaşıyor.

FACEBOOK INSTAGRAM VE WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? ERİŞİM SAĞLANAMIYOR

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları olan Instagram ve Whatsapp'a erişim problemi yaşanıyor. Kullanıcılar Instagram ve Whatsapp hesaplarına erişim sağlayamıyor.

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, "Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." dedi.

WHATSAPP'TAN İLK AÇIKLAMA GELDİ: EN KISA SÜREDE GÜNCELLEME GÖNDERECEĞİZ

Konuyla ilgili olarak WhatApp'tan ilk açıklama geldi. Açıklamada, "Şu anda bazı kişilerin WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!" ifadelerine yer verildi.

FACEBOOK İLETİŞİM DİREKTÖRÜ: VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ

Facebook'un İletişim Direktörü Andy Stone, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede her şeyin normale dönmesi için çalışıyoruz, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz." ifadesini kullandı. Stone, söz konusu uygulamalara hangi ülkelerde erişim sorunu yaşandığına ilişkin detay paylaşmadı.

 
 
YORUM YAPIN

 

10 Yorum

 1. Yardm

  Fesbuka neden kremrem

 2. Misafir

  fesbuka neder giremiyorum

 3. erhan

  hiç bir şekilde giriş yapamıyom

 4. erhan

  hesabım çöktü

 5. aliye

  Feyburu neden açamiyorum

 6. Kamile Aytan

  Hesabima giriş yapmıyor 3 gün oldu neden

 7. Kübra

  Ben kübra

 8. ce det

  Facebook bu aralar kutu oldu

 9. Mevlut

  Fesbugumuacamıyorum

 10. hasan sarı fesbuk çalışmıyor

  fesbua giremiyorum yardımızı bekliyorum

 
Daha fazla yorum
 
© 2004 - TGRT Haber