23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %44
Rüzgar 2.19 /s
Çarşamba
22˚/12˚
Perşembe
17˚/11˚
Cuma
19˚/12˚
Cumartesi
23˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2022-01-06 15:09:59

Yasak Elma yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, neden yok?

Pazartesi akşamlarının entrikalarıyla beraber en çok sevilen dizisi Yasak Elma’nın önümüzdeki hafta yayınlanması beklenirken önemli bir gelişme ortaya çıktı. Dizinin 10 Ocak’ta ekranlara gelmeyecek olması ise izleyicileri ikinci bir hüzne daha boğdu.

Yasak Elma yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, neden yok?
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

İzleyiciler tarafından bu hafta yayınlanması beklenen ve yayın hayatına yılbaşı tatili nedeniyle kısa bir ara veren Yasak Elma dizisi 17 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam,  Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı ve iyi kötü her karakterinin büyük bir hayranlık uyandırdığı Yasak Elma dizisinin 127. Bölümünde neler yaşanacağı ise merak konusu…

Fragmanının dahi yayınlanmadığı sevilen dizinin hayranları büyük bir merakla fragmanı bekliyor. Fox TV’nin entrikalarıyla bilinen dizisi 126.bölümüyle geçtiğimiz yıl 27 Aralık Pazartesi günü ekranlara gelmişti.

126. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aldatıldığını öğrenen Yıldız’ın hayal kırıklığı ve intikam ateşi hala sönmedi. Kumru’yla Çağatay’ın bir araya gelmemesi için eve geri dönen ve mutluluk pozları veren Yıldız büyük bir oyuna geldi. Çağatay ve Kumru’nun kurduğu oyunun kurbanı ise Ömer ve Yıldız oldu.

Kumru uçurduğu haberle Ömer’le yurtdışında evleneceklerini ve döndüklerinde bir akşam yemeği yiyeceklerini orada da herkese evlendiklerini söyleyeceklerini duyurdu.

Bunu duyan Yıldız, Kumru ve Ömer’in yurtdışından dönecekleri gün için boşanma tarihi aldı. Ve boşanıp yalıya geri dönen Çağatay ve Yıldız’ın kapıları çaldı. Çalan kapıyla Yıldız hayatının şokunu yaşadı.

Çağatay ve Kumru’nun boşanmaları için yapılan oyunun sonu nereye gidecek? Yıldız bu oyunun ardından Çağatay ve Kumru’ya neler yaşatacak? Aldatıldığını öğrendikten sonra anlattığı hikâyedeki gibi Kumru’nun babasıyla evlenecek mi? Tüm soruların cevabı 17 Ocak’ta yayınlanacak olan bölümde ortaya çıkacak.

 

Etiketler