2022-06-15 12:58:38 | Son Güncelleme : 2022-06-15 13:27:08

Eda Ece açıkladı! Yasak Elma dizisinde Şevval Sam'ın akıbeti belli oldu

Televizyon ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma'da Berk Oktay'ın ayrılığının ardından Şevval Sam'ın da ayrılacağı iddiaları yayıldı. Disney Plus'ın etkinliğine katılan Eda Ece, dizideki ayrılıklar hakkında açıklamalarda bulundu. 

Eda Ece açıkladı! Yasak Elma dizisinde Şevval Sam'ın akıbeti belli oldu
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Televizyon ekranlarında 5 senedir yayımlanan ve ilgiyle takip edilen Yasak Elma dizisinin oyuncularında yaprak dökümü yaşandı. Berk Oktay, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda ettiğini duyurdu. Ardından da Oktay'ın bir başka projeyle anlaştığı ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun ayrılığının ardından Şevval Sam iddiaları da hızla yayıldı. Yasak Elma dizisinin en başından beri projede yer alan Şevval Sam'ın diziden ayrılacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde final değil de sezon finali yaparak eylül ayında yeniden izleyicisiyle buluşacak olan Yasak Elma'da Yıldız karakterini oynayan Eda Ece ise Şevval Sam iddialarına son noktayı koydu. 

''ŞİMDİLİK DİNLENİYORUZ''

Türkiye'de yayın hayatına başlayan Disney Plus'ın etkinliğine katılan Eda Ece, Şevval Sam'ın Yasak Elma dizisinden ayrılmayacağını söyledi. Ece, "Şevval diziden ayrılmadı. Patronumuz şimdilik dinlenmemizi istedi, bu konu daha sonra konuşulacak. Hem senaristlere hem de bize 1 ay müsaade ettiler" dedi.

Geceye Raşit Bağzıbağlı imzalı turuncu bir kıyafetle katılan Eda Ece, Disney Plus'ın tanıtımından yer almasıyla ilgili de "Hem kanala hem de dijitale çalışacağım. Projem henüz belli değil, önümüzdeki aylarda netleşir" şeklinde konuştu.