Tgrt Haber
Kulak temizleme nasıl yapılır evde kulak temizleme yöntemleri
12 Ağustos 2020 - 14:04
Kulak temizleme nasıl yapılır evde kulak temizleme yöntemleri
Kulağın iç kısmında bulunan ve dışarıdan müdahale ile çok az bir kısmının alınabildiği Tıp dilinde adı buşon olan salgının adı halk arasında kulak kiridir.Bu, vücudun kendisinin oluşturduğu Doğan ve olması gereken bir salgıdır.
Alkali su nedir, Alkali su nasıl yapılır? Alkali suyunun faydaları
12 Ağustos 2020 - 12:38
Alkali su nedir, Alkali su nasıl yapılır? Alkali suyunun faydaları
Alkali su, vücutta aldığımız zararlı besinlerden kalan ve yağ kütlemizin içine depolanan asidik yapının alkali su ile dışarıya atılmaya çalışılması için hazırlanan pH oranı vücudumuza göre ayarlanmış su demektir.
Kurban Eti Nasıl Saklanır? / Kurban Eti Nasıl Terbiye Edilir? / Kavurma Nasıl Yapılır?
10 Temmuz 2020 - 17:01
Kurban eti nasıl saklanır?
Yaklaşan Kurban Bayramı pandemi sebebiyle biraz buruk geçecek olsa da dini bayramımız olan Kurban Bayramı’nda yapılacak işlerin telaşı şimdiden her aileyi sarmaya başladı... Özellikle her sene Allah rızası için kanı akıtılan ve eti ihtiyaç sahiplerine dağıtılan, kalan kısmının da kurban sahibinin tükettiği etler ile ilgili birçok konu merak edilmeye başlandı. Tatlı bir hazırlık telaşının yaşandığı bu günlerde; “Kurban eti nasıl muhafaza edilmeli veya Kurban eti nasıl saklanır, Kurban eti saklama teknikleri nelerdir? Kurban eti nasıl terbiye edilir? En güzel kavurma nasıl yapılır? Kurban eti pişirilirken nelere dikkat edilir? Kurban eti nasıl yumuşatılır? Evde kurban eti nasıl kıyma çekilir? Evde bıçak nasıl bilinir?” gibi aklınıza takılan tüm sorulara cevaplar bulacaksınız… Şimdiden Allah Teâlâ, kestiğiniz, kestirdiğiniz kurbanlarınızı kabul eylesin…
Çim adam nasıl yapılır? Evde çim adam yapımı püf noktaları
30 Haziran 2020 - 18:55
Çim adam nasıl yapılır?
90 larda okullardan ödev olarak verilen çim adam, 2000 lerde tekrar moda olmayı başardı. İçi toprak dolu bir kadın çorabının içinden çıkan yeşil çimleri budamak çocuğunuzun en eğlenceli hobilerinden olabilir. Peki çim adam evde nasıl yapılır? Çim adam yapımının püf noktaları…
Evde Adım Adım Ombre Saç Nasıl Yapılır?
30 Haziran 2020 - 18:18
Evde Adım Adım Ombre Saç Nasıl Yapılır?
Son birkaç sezondur Kadınlar Arasında en popüler trend olan ombre saç renginin, nasıl yapıldığı ile ilgili sizler için bir makale hazırladık. Kuaförlerde özellikle yüksek paralara yaptırılan bu ombre saç rengini, evde sizde kolaylıkla güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Evde yapılabilmesinin ana nedeni ombre uygulamasının sadece saç ucuna uygulanmasıdır.