2022-01-07 23:49:06 | Son Güncelleme : 2022-02-02 00:00:27

TOGG’un Sedan modeli dünya manşetlerinde! Dikkat çeken inceleme

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES fuarına katılarak dünya sahnesine çıkan TOGG’un yeni sedan modeline uluslararası medya büyük ilgi gösterdi.

TOGG’un Sedan modeli dünya manşetlerinde! Dikkat çeken inceleme
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022’de Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası TOGG görücüye çıktı. Türkiye'nin yeni otomobil TOGG’un yeni sedan modeli ilk kez tanıtılırken TOGG CEO’sy Mehmet Gürcan Karakaş, yerli otomobilin özelliklerini anlattı.

TOGG LAS VEGAS'TA RÜZGAR GİBİ ESTİ

TOGG’un yeni modeli fuarda büyük ilgi görürken dünyanın en büyük otomotiv dergi ve siteleri de TOGG’a yer verdi. Teknoloji ve otomobil siteleri TOGG’a sayfa ayırırken Küresel olarak tescil ettirdiği farklılaştırıcı yaklaşımı UseCaseMobility kavramına dikkat çekildi. 

İNGİLİZ DERGİSİ TOGG’U ANLATTI

İngiltere merkezli dünyaca ünlü Autocar dergisi de Togg'a internet sitesinde yer verdi. TOGG'un yeni sedanından övgüyle söz edilirken, ''Türk teknoloji firması Togg, ilk kez Las Vegas'taki CES fuarında 'akıllı cihaz' olarak adlandırdığı oldukça otonom konsept otomobilini sergiledi.'' denildi.

DİKKAT ÇEKEN SEDAN YORUMU

Dünyada birçok ülkede yayın yapan motor1 de Togg'a internet sitesinde yer verdi. Haberde yeni sedan model değerlendirilirken, ''Bildiğimiz bir şey var ki, tasarımı iyi görünüyor. Büyük bir sedan ve fastback'i andırıyor. Togg'un ilk üretim modeli C-SUV ile birçok bileşeni benziyor' denildi. Togg'un çok sayıda görsellerine yer verilen haberde otomobilin kapı tasarımı ve teknolojik yeniliklerine de dikkat çekildi.

Etiketler