TGRT Video Haber

Binali Yıldırım sahneye çıkıp, seyirciyle türkü söyledi! Ortaya renkli görüntüler çıktı

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan’da düzenlenen Murat Dalkılıç konseri öncesinde sahneye çıktı. Yıldırım, sahnede seyirciyle birlikte türkü söylerken konser alanında "Bir daha, bir daha" sözleri yankılandı. İşte yaşanan o renkli anlar...

Erzincan’da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen konser öncesi sahneye çıkan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, seyircilerle birlikte "Erzincan'a girdim ne güzel bağlar" ile “Uzun ince bir yoldayım” türkülerini seslendirdi.

KONSER ALANINDA "BİR DAHA, BİR DAHA" SÖZLERİ YANKILANDI

Seyircilerin "Bir daha, bir daha" diye ısrarının ardından Yıldırım, "Gençler siz sanatçıyı karıştırdınız, sanatçı geliyor." şeklinde karşılık vermesi ise yüzleri gülümsetti.

Daha sonra seyirciyle "Uzun ince bir yoldayım" türküsünü söyleyen Yıldırım'a Erzincan Valisi Mehmet Makas da el işlemesi bakır kupa hediye etti.

YILDIRIM'DAN NİKAH ŞAHİDİ SÖZÜ

Yıldırım, bakır kupayı havaya kaldırıp sahnenin karşısında duran gençlere verdi. Havai fişek gösterisi sonrası sahneye çıkan Abdullah Çiçek de kız arkadaşı Cansel Akpınar'a, evlilik teklifinde bulundu. "Evet" cevabını alan genç, AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım'dan nikah şahidi olma sözü aldı.

Konser, Murat Dalkılıç'ın konseriyle devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde Erzincanlılar eğlenceye doydu.