TGRT Video Haber

CHP mitingine damga vuran görüntü! İmamoğlu, Yavaş'ı pas geçti

Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul Maltepe'deki mitingine damga vuran anlar kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Mitinge, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş'ı görmezden gelerek tokalaşmadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu kararını onaylamasının ardından Bursa'da gerçekleştireceği mitingi İstanbul'a çektiğini duyurmuştu. Günler öncesinde çalışmalarına başlayan CHP'liler yoğun bir katılım ile İstanbul'da mitingini gerçekleştirdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mitingde yaklaşık 1 saatlik konuşma yaparken CHP'li yetkililer ise mitinge 600 bin kişinin katıldığını ifade etti. 

İMAMOĞLU YAVAŞ İLE TOKALAŞMADI

Mitinge CHP'li İstanbul, Adana, Ankara Büyükşehir Belediye başkanları da katılırken İmamoğlu ile Yavaş arasındaki görüntüler adeta mitinge damga vurdu. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için isimleri öne çıkan İmamoğlu ile Yavaş miting alanında selamlaşmadı.  Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş'ı görmezden gelerek tokalaşmadı. O anlar saniye saniye kamerala yansıdı.

YAVAŞ'IN YÜZÜNÜN ASIK OLMASI DİKKAT ÇEKTİ

İmamoğlu'nun geldiği sırada oturduğu görülen Mansur Yavaş'ın kafasını çevirmesi ve yüzünün asık olması gözlerden kaçmadı.