Tgrt Haber
21 Şubat 2024 20:31 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 20:39

AK Parti, Kırşehir'de yeni kadrosuyla seçimlere hazırlanıyor

AK Parti Kırşehir İl Teşkilatı, yenilenen kadrolarıyla seçimlere gidiyor. Parti, mahalli idareler seçimleri öncesinde İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi kadrolarıyla halkın karşısına çıkıyor.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
AK Parti, Kırşehir'de yeni kadrosuyla seçimlere hazırlanıyor
Kırşehir

AK Parti, Kırşehir'de seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanıyor. Yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını yapan İl Başkanı Seher Ünsal, AK kadroların her kademesinin önemli olduğunu ve yeni oluşan kadronun da AK Parti'nin kuruluşundan itibaren katkı sunan herkes gibi görev yapacağına inandığını söyledi.

Yapılan tanıtım toplantısında, AK Parti'nin Kırşehir'deki yeni yönetim kadrosu ve seçim öncesi stratejileri hakkında bilgi verildi. Parti yetkilileri, halkın beklentilerini karşılamak ve şehre daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Yeni yönetim kurulu, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adaylarıyla birlikte halkın karşısına çıkarak projelerini ve vizyonlarını paylaşacak. AK Parti Kırşehir Teşkilatı, seçim sürecinde halkla bir araya gelerek desteklerini ve güvenlerini kazanmayı hedefliyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...