• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1127
 • up
  USD
  8.2591
 • up
  EURO
  9.6937
 • up
  GBP
  10.7887
 • up
  Altın
  501.986
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 16.07.2019 - 15:18 Yorum : 0

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, 15 Temmuz'da özel oturumla toplanılan TBMM'de CHP'nin yaptığı provokasyon ile ilgili sert sözler söyledi. Çelik, "CHP Grupbaşkan vekili Engin Özkoç'un 15 Temmuz'la ilgili söylediği sözler resmen siyasi sabotajdır." dedi. .

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
Nijerya'da 10 Türk denizcinin rehin alınmasıyla ilgili AK Parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamalar bulundu.
 
Çelik, "Hassasiyetle takip ediyoruz, detay vermeyeceğiz" dedi.
 
CHP PROVOKASYONUNA SERT SÖZLER
 
Maalesef dün yüce mecliste FETÖ'nün lanetlenmesi gereken bir günde CHP sözcüsü çıkmış sayın cumhurbaşkanımızı hedef alan son derece talihsiz ve ahlak dışı bir konuşma yapmıştır. Çok uzun zamandır bir itibarsızlaştırma siyaseti gidenler görünüyor ki bir şaşırtma siyasetine başlamışlardır. Bunun adı esasında FETÖ'ye karşı duruşun güncellenmesi gereken bir günde Türkiye'nin Cumhurbaşkanını hedef almak siyasi sabotajdır.
 
Geçmişte tiyatro diyenler milletten tepki aldıklarını görünce bu siyasete dönmüşlerdir. Sayın cumhurbaşkanının öldürülmesi için tim gönderildiği halde siz tutacaksınız sayın cumhurbaşkanını hedef alacaksınız. Maalesef siyasi sabotaja imza atmaya çalışıyorlar.
 
KILIÇDAROĞLU'NUN İYİ NİYETLE SÖYLEMEDİĞİ BELLİ
 
CHP Genel Başkanı çıkmış yürekli bir savcı yok mu diyor. Meselenin FETÖ'nün konuşulmasını engellemek ve bu şekilde hedefe sayın cumhurbaşkanımızın koyulması olduğu görülüyor. Ama buna en güzel cevap Atatürk Havalimanı'ndaki buluşmayla koyulmuş oldu.
 
Marmaris'te kendisini öldürmeye giden tim haftalarca Marmaris'te saklanmışken hukuk önüne çıkartılarak hukuka hassasiyet gösterilmişken Yassıada zihniyetini diriltmeye çalışıyorlar.
 
Sayın Kılıçdaroğlu FETÖ'nün siyasi ayağı ortaya çıkartılsın diyor. Çıkartılsın. Burada da meseleyi bir takım meseleyi sulandırma içinde olduğu görülüyor.
 
Yüce meclisin her araştırması çok kıymetlidir ama Kılıçdaroğlu'nun bunu iyi niyetle söylemediği bellidir. "Darbe girişiminin başbakanı kimdir" diye soruyor. Hepimiz merak ediyoruz bunu. Elbette bir gün ortaya çıkacaktır.
 
​CHP FETÖ'YÜ NEDEN ELEŞTİRMİYOR, FETÖ ÖRTBAS MI EDİLİYOR?
 
Neden bütün siyasiler öldürülmek istenirken sadece bir kişi için tanklar geri çekilerek yolunu açmıştır? Siyasi muhasebe yapılacaksa herkesin önce kendisinden başlaması gerekir. Her türlü sabotaja karşı kararlılıkla ilerleyen bir kadroyuz.
 
Eleştirileri olabilir. Yanlış yapılan bir şey varsa düzeltilmesi için gayret edilecektir. Siyasi karşıtlıkla siyasi sabotaj arasında fark vardır. Dün son derece yanlış bir günde son derece bir söylem ortaya koydular.
 
FETÖ borsasından bahsediyor bugün… Bir yerde FETÖ borsası varsa açık bir şekilde ortaya konuşsun hep birlikte üzerine gidelim.
Ama arkasında kurduğunuz cümlelerle FETÖ'yü örtbas etme borsası ortaya konuluyor.
 
Etiketler : ömer çelik
 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber