Tgrt Haber
22 Şubat 2024 17:30 - Güncelleme : 22 Şubat 2024 17:32

Amasya Belediye Başkanı Çelik: Pazaryerinin inşa sürecine başladık

Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, Şeyhcui Mahallesi’nde oluşturulacak pazaryerinin inşa sürecine başladıklarını açıkladı.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Amasya Belediye Başkanı Çelik: Pazaryerinin inşa sürecine başladık
amasya,yerel seçim

İş makinelerinin başlattığı kazı çalışmalarını takip eden Başkan Çelik, “Şehrimizin nüfusu yoğun olan Şeyhcui mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için gereken kapalı bir pazar yeri, uzun yıllardır süregelen bir ihtiyacımızdı. Bu kapsamda uzun süredir yoğun mesai harcadığımız arsası, imarı, projelendirmesi, ihale süreçlerini tamamladığımız yeni kapalı pazaryerinin inşa sürecine hayırlısıyla başladık” diye konuştu.

Amasya Belediye Başkanı Çelik: Pazaryerinin inşa sürecine başladık” - 1. Resim

"ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN"

Şehrin gelişimi için gerekli proje ve çalışmaları hayata geçirmenin gayretinde olduklarını vurgulayan Çelik, “Pazaryerini en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın ve pazarcı esnafımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz. Yeni pazar yerimiz Amasya’mıza şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Amasya Belediye Başkanı Çelik: Pazaryerinin inşa sürecine başladık” - 2. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...