Tgrt Haber
24 Şubat 2024 09:37 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 09:37

Aydın'da Başkan Çerçioğlu, Umurlu’da vatandaşlarla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Umurlu Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu.

Editör: Murat Makas / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Aydın'da Başkan Çerçioğlu, Umurlu’da vatandaşlarla buluştu
31 Mart Seçimleri,Özlem Çerçioğlu,CHP,yerel seçim

31 Mart seçimleri için partiler çalışmalarını hızlandırdı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Umurlu Pazarı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, Çerçioğlu'na desteklerinin devam edeceğini söyledi. Pazar ziyaretinde Çerçioğlu'na, Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin de eşlik etti.

Pazar esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet eden Çerçioğlu, Umurlu’ya birçok yatırım yaptıklarını hatırlatıp önümüzdeki dönemde de bu yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizdi.

Aydın'da Başkan Çerçioğlu, Umurlu’da vatandaşlarla buluştu - 1. Resim

FİYATLARA DİKKAT ÇEKİLDİ

Vatandaşlar, kendileriyle sohbet eden Çerçioğlu’na pazarlardaki fiyatların her geçen hafta daha da arttığını söyledi. Fiyatların çok yüksek olduğunu söyleyen vatandaşlar, geçinememekten yakındı. Özellikle emekli vatandaşlar büyük geçim sıkıntısı çektiklerini, ay sonunu getirebilmek için evlerinden dışarıya çıkmadıklarını belirtti. Vatandaşlar hayat pahalılığından yakınırken yaptığı tüm hizmetler için Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...