Tgrt Haber
01 Mart 2024 19:20 - Güncelleme : 01 Mart 2024 19:27

Bakan Vedat Işıkhan Mardin’de: AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazdı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gitti. Işıkhan, “AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazmış bir partidir. AK Parti büyük Türkiye’yi inşa etmeye sokaklarından, mahallelerinden, ilçelerinden başlamış bir partidir.” dedi.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Bakan Vedat Işıkhan Mardin’de: AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazdı
AK Parti,Mardin

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan seçim çalışmalarını Mardin’de sürdürdü. Bakan Işıkhan’ı Vali Tuncay Akkoyun, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ve il protokolü karşıladı. Valiliği ziyaret eden Bakan Vedat Işıkhan, şeref defterini imzaladıktan sonra makama geçerek şehirdeki çalışmalar hakkında Vali Tuncay Akkoyun’dan bilgi aldı.

Bakan Vedat Işıkhan Mardin’de: AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazdı - 1. Resim

“HALKIN RIZKINI PEŞKEŞ ÇEKENLERDEN BÜYÜK PROJE BEKLENEMEZ”

Bakan Vedat Işıkhan, daha sonra AK Parti Artuklu Belediye başkan adayı Mehmet Tatlıdede'nin Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına katıldı. Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Bakan Işıkhan, “31 Mart yerel seçimleri sıradan bir seçim değildir. Biliyorsunuz 2024 yılı ülkemizin gelecek hedefleri, müreffeh yarınları için çok önemli bir yıl, adeta bir dönüm noktası diyebiliriz. Biz biliyoruz ki kalkınma yerelden başlar. Daha kendi sorumluluğundaki ilçenin yolunu yapamayan, çöpünü toplayamayan, halka hizmet nedir bilmeyen bir zihniyetten küresel bir hedef beklenemez. Vizyonu oturduğu makam koltuğundan öteye geçemeyen, halkın rızkını teröre peşkeş çeken zihniyetlerden ne şehirlerimiz için ne de ülkemiz için büyük projeler beklenemez.” diye konuştu.

“AĞZINDAN ÇIKACAK SÖZLERİ TAKİP EDİYOR”

“AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazmış bir partidir” diyen Işıkhan, “AK Parti büyük Türkiye’yi inşa etmeye sokaklarından, mahallelerinden, ilçelerinden başlamış bir partidir. AK Parti bahaneleri değil, projeleri olan bir millet hareketidir. Bakarız değil, yaparız diyen partidir. Yıllardır AK belediyecilikten, milli iradeden şaşmayan, rotasını liderinin yolundan ayırmayan memleketler bilir. Biz zor zamanlar görmüş, geçirmiş ama yine de bayrağımızdan, ezanımızdan, bağımsızlığımızdan asla vazgeçmemiş, her seferinde yeniden ayağa kalkmasını bilen bir milletiz. Ülkesinin her bir sokağını, caddesini yatırımlarla, icraatlarla bezeyen belediyecilikle; temel atmama şovları yaparak vatandaşına her türlü çileyi reva gören belediyeciliğin farkını biliriz. İşte her şey ortada. İşte Türkiye’nin 21 yılda geldiği nokta ortada. Bugün dünya bizim SİHA’larımızı, uçaklarımızı, arabamızı, uzaya gönderdiğimiz ilk astronotu, KAAN’ı konuşuyor. Bugün bütün ülkeler; ‘Dünya beşten büyüktür’ diyen liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ağzından çıkacak sözleri takip ediyor” şeklinde konuştu.

Bakan Vedat Işıkhan Mardin’de: AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazdı - 2. Resim

“AK PARTİ BELEDİYECİLİK TARİHİNDE DESTAN YAZMIŞ BİR PARTİDİR”

AK Parti büyük Türkiye’yi inşa etmeye sokaklarından, mahallelerinden, ilçelerinden başlamış bir partidir. AK Parti bahaneleri değil, projeleri olan bir millet hareketidir. ‘Yaparsa AK Parti yapar’ diyen milletimizin, ‘Bakarız’ değil, ‘Yaparız’ diyen partisidir. Bu farkı en iyi, yıllardır AK belediyecilikten, milli iradeden şaşmayan, rotasını liderinin yolundan ayırmayan memleketler bilir. Biz zor zamanlar görmüş, geçirmiş ama yine de bayrağımızdan, ezanımızdan, bağımsızlığımızdan asla vazgeçmemiş, her seferinde yeniden ayağa kalkmasını bilen bir milletiz. AK Parti belediyecilik tarihinde destan yazmış bir partidir. Ülkesinin her bir sokağını, caddesini yatırımlarla, icraatlarla bezeyen belediyecilikle; temel atmama şovları yaparak vatandaşına her türlü çileyi reva gören belediyeciliğin farkını biliriz. İşte her şey ortada. İşte Türkiye’nin 21 yılda geldiği nokta ortada. Bugün dünya bizim SİHA’larımızı, uçaklarımızı, arabamızı, uzaya gönderdiğimiz ilk astronotu, KAAN’ı konuşuyor. Bugün bütün ülkeler; ‘Dünya beşten büyüktür’ diyen liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ağzından çıkacak sözleri takip ediyor.” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...