Tgrt Haber
26 Şubat 2024 00:27 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 00:44

Başkan Altın esnaf ziyaretlerine devam ediyor: Söz verdik yapıyoruz

Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ziyaretlerini günlük olarak yapan Altın, mahallelerdeki hizmetlerin de arttığını ifade etti.

Başkan Altın esnaf ziyaretlerine devam ediyor: Söz verdik yapıyoruz
,cengiz altın

31 Mart yerel seçimleri nedeniyle siyasi partilerin seçim çalışmaları devam ediyor. Malazgirt Belediye Başkanı Cengiz Altın esnafa yaptığı hayırlı işler ziyaretinde, esnafların belediye hizmetlerinden beklentilerine, hızlı bir şekilde cevap vermek adına sık sık vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade etti.

“İlçemizdeki esnaf kardeşlerimizi her fırsatta ziyaret etmeye gayret ediyoruz” diyen Altın, “Bu ziyaretlerimizde esnaflarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, çözümler üretmek ve vatandaşlarımızın belediyemizden beklentilerini öğrenebilmek için bizim içinde güzel bir fırsat oluyor. Yapacağımız tüm çalışmalarımızı halkımızla istişare ederek hayata geçirmeyi istiyoruz. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı işler diliyorum.” dedi.

ADALAR MAHALLESİNDE YOL SORUNU SONA ERDİ

Adalar Mahallesinde yıllardır süregelen yol sorununa son verdiklerini de paylaşan Altın, “35 bin metrekarelik sıcak asfalt serimiyle daha güvenli ve konforlu bir ulaşım sağladık. Ayrıca, 39 bin metrekarelik yeni açtığımız yollar ile mahalle sakinlerimize daha geniş ulaşım ağı sunduk” diye konuştu.

Başkan Altın esnaf ziyaretlerine devam ediyor: Söz verdik yapıyoruz - 1. Resim

“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ”

Danışmentgazi Mahallesi’ndeki yolların da yenilendiğini aktaran Altın şöyle devam etti:

“Danışmentgazi mahallemizin yollarını baştan aşağı yeniden inşa ettik! Danışmentgazi Mahallesi'nde 12 bin metrekarelik sıcak asfalt serimini, 33 bin 400 metrekare kilitli parke taşı ve 43 bin 650 metrekare stabilize kaplama çalışmalarıyla birlikte mahallemizin yollarını daha kullanışlı bir hale getirdik. Malazgirt'e söz verdik, yapıyoruz.”

 

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...