Tgrt Haber
13 Şubat 2024 11:47 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 11:54

Burak Hasar kimdir, ne iş yapıyor? Memleket Partisi Ankara Belediye Başkan adayı kaç yaşında, nereli?

31 Mart yerel seçimine kısa süre kala partilerin adayları da netleşiyor. Bugün ise Memleket Partisi Ankara Belediye Başkan adayını açıkladı. Açıklamanın ardından ise Burak Hasar'ın hayatı gündeme geldi. Burak Hasar kimdir, ne iş yapıyor gibi sorular aratıldı. İşte Memleket Partisi Ankara Belediye Başkan adayının hayatı ve biyografisi...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Burak Hasar kimdir, ne iş yapıyor? Memleket Partisi Ankara Belediye Başkan adayı kaç yaşında, nereli?
Yerel Seçim

Yerel seçime adım adım yaklaşırken Memleket Partisi'nin Ankara Belediye Başkan adayı da netleşti. Muharrem İnce'nin partisi olan Memleket Partisi'nde Ankara adayı da belirlendi. Burak Hasar'ın seçilmesinin ardında ise kimdir, kaç yaşında gibi soruları araştırıldı. İşte hayatı ve biyografisi...

MEMLEKET PARTİSİ ANKARA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLDU?

Memleket Partisi'nin Ankara Belediye Başkan adayı Burak Hasar oldu.

BURAK HASAR KİMDİR?

Hasar, 1975 yılında dünyaya geldi. İlk ve ortaokul eğitimini Mersin'de tamamladıktan sonra 1993 yılında İçel Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamladı.

Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra 'Doktora ve Uzmanlık'' eğitimini Gazi Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda tamamladı. 2000 yılından beri kendine ait olan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde mesleğini yapmaktadır.

2012 ve 2016 aralığında 2 dönem Ankara Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 

Burak Hasar, evli ve iki kız çocuğuna sahiptir. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...