Tgrt Haber
25 Şubat 2024 14:55 - Güncelleme : 25 Şubat 2024 15:06

Cumhur İttifakı'nın Mersin adayından yerel seçim mesajı: Bu şehrin ihtiyaçlarını da çok iyi biliyoruz

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, yerel seçimlere ilişkin kritik açıklamalarda bulundu.

Editör: Baran Aksoy / Kaynak: TGRT Haber
Cumhur İttifakı'nın Mersin adayından yerel seçim mesajı: Bu şehrin ihtiyaçlarını da çok iyi biliyoruz
Yerel seçim,Seçim,Mersin

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soydan, yerel seçimlere ilişkin konuştu.

Her koşulda yanlarında oldukları için seçmenlerine teşekkür Soydan, "Biz hep birlikte büyük Türk milletiyiz. 31 Mart’ta Mezitli ve Mersin’in geleceği açısından sandık başına gidip oylarımızı kullanacağız. Bizim derdimiz hizmet. Çünkü biz bu şehre, bu ülkeye aşığız. İnşallah çocuklarımızın da mutlu bir ortamda yaşayacağı tüm belediye başkan adaylarımızla bu şehre projeler üreteceğiz. Biz Mersin’i tanıyoruz. Her sokağını, her köyünü karış karış biliyoruz. Bu şehrin güzelliklerini de ihtiyaçlarını da çok iyi biliyoruz. Göreve geldiğimizde Mersin, 321 kilometrelik sahil şeridi, tarihi, turizmi, sanayisi, tarımı, doğası, insanıyla dünyada parmakla gösterilecek ilk 5 şehir içinde yer alacaktır" dedi.

"BATTI ÇIKTILAR, İVEDİKLİKLE BİTMELİDİR"

Mersin'de kamuoyu yoklaması yaparak kentin sorunlarını dinlediklerini anlatan Soydan, "Maalesef bu yüzyılda sonuç ulaşım ve trafik sorunu olarak karşımıza çıktı. Çocuklarımızı okula götürürken, işe giderken saatlerimiz yollarda heba oluyor. Ulaşım master planında yer alan battı çıktıların 5 yıllık dönemde ivedilikle bitirilmesi gerektiğini söylüyoruz. Siyasi ve dünya görüşü her ne olursa olsun 7’den 77’ye tüm Mersinli hemşerilerimizi kucaklayıp, bir olup, bu zamana kadar bu şehirde yapılmayan, gelmeyen hizmetleri Cumhur İttifakı kadroları ile birlikte yapmak adına yola çıktık" ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı'nın Mersin adayından yerel seçim mesajı: Bu şehrin ihtiyaçlarını da çok iyi biliyoruz - 1. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...