Tgrt Haber
21 Şubat 2024 17:02 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 17:20

Elazığ AK Parti Belediye Başkanı Şerioğulları'ndan esnafa ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı ve Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, vatandaşla bir araya gelerek 31 Mart seçiminin ardından da gerçek belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeyi sürdüreceklerini belirtti.

Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: TGRT HABER
Elazığ AK Parti Belediye Başkanı Şerioğulları'ndan esnafa ziyaret
elazığ,yerel seçim

Ziyaretlerinde AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Bilişim ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Meryem Sürmen, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Yerel Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Prof. Dr. Naci Görür Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları, ilk 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiği çalışmaları anlatarak destek istedi ve talepleri dinledi.

ESNAFA DESTEK

Daha sonra Seyda Molla Bahri Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Başkan Şerifoğulları; “Bizlere dua eden tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” ifadesinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar da, 31 Mart’ta yine, yeniden diyerek Başkan Şerifoğulları’na destek olacaklarını dile getirdi. Ardından, Elazığ’ın kanaat önderlerinden ve önceki dönem Belediye Başkan Yardımcılarından Kutbettin Yeşilkaya’yı, Murat Yüngül ve Selahattin Özsoy'la birlikte ziyaret eden Elazığ Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları, Güneykent Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

''BİRÇOK PROJEYİ YATIRIMA DÖNÜŞTÜRDÜK''

Başkan Şahin Şerifoğulları, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi, Bilişim ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Meryem Sürmen ve AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ile birlikte, Güneykent Mahallesi’nde ikamet eden Güleç ailesinin ev sahipliğinde düzenlenen programda vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tüver; “Elazığ’da vatandaşlarımızın teveccühü Başkanımız Şahin Şerifoğulları’ndan yana olsa da, kapı kapı hane hane gönül ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Kadın Kolları Teşkilatı'nın her zaman sahada olduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları şunları söyledi:

''2019 yılından itibaren Belediye Başkanlığı görevini yürütüyoruz. O dönemde de mahallelerimizi adım adım, karış karış gezdik ve şehrimizin bütün sorunlarına yönelik notlarımızı aldık. Bunun üzerine projelerimizi üreterek yola viran olduk. Şehrimiz önce deprem felaketi, sonra pandemi sürecini yaşadı. Buna rağmen ama ve fakat demeden hep çalıştık, birçok projeyi yatırıma dönüştürdük.''

''Harput’umuz için de çok kıymetli yatırımlarımız oldu. 31 Mart akşamına kadar kapı kapı, hane hane gezip, gönüllere girmeye devam edeceğiz. Biz, Allah’ın izni ile bu seçimleri kazanacağız. Biz, sadece kazanmak istemiyoruz, çok yüksek bir oyla kazanmak istiyoruz. Elazığ’ın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevdasını, sevgisini 31 Mart’ta sandıklarda çok net bir şekilde göstereceğiz.''

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...