Tgrt Haber
12 Şubat 2024 18:33 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 19:52

Gelecek Partisi'nden 1025 kişi istifa edip AK Parti'ye katıldı

Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanlığı'nda toplu istifa depremi yaşandı 1025 üye istifa edip AK Parti'ye katıldı. AK Parti'ye geçme kararı alan üyelerin rozetleri takıldı.

Editör: Furkan Günler / Kaynak: Kırşehir haber vakti
Gelecek Partisi'nden 1025 kişi istifa edip AK Parti'ye katıldı
Kırşehir, AK Parti

Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi'nin Kırşehir teşkilatında Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener, il ve ilçe yöneticileri başta olmak üzere 1025 üye, istifa ederek AK Parti'ye katıldı.

Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanlığı'ndan istifa eden Uğur Şener ile yönetim kurulundan bazı isim ve üyeler AK Parti’ye katıldı.

Gelecek Partisi'nden 1025 kişi istifa edip AK Parti'ye katıldı - 1. Resim

ROZETLERİ TAKILDI

AK Partili Belediye Başkanlarının tanıtım toplantısında Şener’e rozeti, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin taktı.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’ da diğer katılımcılara rozetlerini taktı.

Gelecek Partisi'nden 1025 kişi istifa edip AK Parti'ye katıldı - 2. Resim

"DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZİN ÇIKARLARI HER ŞEYİ ÜZERİNDEDİR"

Şener burada yaptığı konuşmada; ” Ülkemiz etrafında dolaşan sinsi düşmanlar, terör, yaşanan savaş ortamı ve siyasette gelinen son durum gibi nedenlerle Yönetim kurulumuz, İlçe Başkanlarımız ve binlerce üyelerimizle birlikte AK Parti'ye katılmanın elzem olduğunu düşünerek AK Parti’ye katıldık. Devletimiz ve Milletimizin çıkarları her şeyin üzerindedir. AK Parti’ye katılmamıza vesile olan İl Başkanı Seher Ünsal hanımefendiye tüm arkadaşlarım adına ayrıca teşekkür ediyorum. ”

Kaynak: Kırşehir haber vakti
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...