Tgrt Haber
02 Mart 2024 19:28 - Güncelleme : 02 Mart 2024 19:37

Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen: Şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, yerel seçim kapsamında Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Başkan Başdeğirmen, şehrin gelişimine katkı sağlayacak planlarında esnafı önemli bir paydaş olarak gördüklerini söyleyerek, “Isparta'yı hep birlikte, el birliği, gönül birliğiyle daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen: Şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız
Isparta,Şükrü Başdeğirmen,Yerel Seçimler

Yerel seçimlere sayılı günler kala Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Yeni Sanayi Sitesi esnafını ziyarette bulundu. Başkan Başdeğirmen’e esnafın yoğun ilgisi dikkat çekti. Esnaf, “Sizleri seviyoruz, hayırlı uğurlu olsun, yanınızdayız” mesajı verdi.

Geçen hafta sonunda Gökkubbe Fuar Alanında drift yaptığı gençlerle karşılaşan Başkan Başdeğirmen ile gençler arasında güldüren konuşmalar geçti. Gençlere yeni dönem spor yatırımları hakkında bilgiler veren Başkan Başdeğirmen, bunların arasında drift pistinin de yer aldığını söylerken, sporcu köyü yapacaklarının müjdesini verdi, yeni dönem projelerinin önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağını kaydetti. 

GENÇ İSME SORDU: İLK OYUN KİME? 

Çarşı bölgesinde yapılan gece aydınlatmaları meydan ve cadde düzenlemelerinden mutluluk duyduklarını belirten esnaf, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Bir gencin ilk kez oy kullanacağını söylemesi üzerine ‘ilk oy kime?’ diye soran Başkan Başdeğirmen’e genç, “Tabii ki de size başkanım” diyerek cevap verdi. 

Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen: Şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız - 1. Resim

Bir esnaf da Başkan Başdeğirmen’e 'abi' diye seslenirken, “Başkanlar gelip geçicidir, abiler gelip geçmez” diye konuşurken, "Yaptıklarınız belli, yanınızdayız. Oyumuz belli. Sizin yaptığınız projelerinizi destekliyoruz. Şehrimizde en iyi görev yapan başkanlardan birisin. Yarım kalmış yatırımları tamamladın. Başka biri gelse o yaptıydı, bu yaptıydı denirdi" dedi.

Bir otomotiv dükkanındaki klasik araca binen ve direksiyon başına geçen Başkan Başdeğirmen, aracı inceledi. Andık, Kirazlıdere bölgesinin çok güzel olduğunu söyleyen esnafa Başkan Başdeğirmen, “Önümüzdeki dönemimizin projesi de Çünür Tepesi" dedi. 

Isparta Belediye Başkanı Başdeğirmen: Şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız - 2. Resim

"SAYENDE PROFOSYONEL LİGLERDEYİZ"

Diğer taraftan bir esnafta en büyük sevdasının Ispartaspor olduğunu dile getirirken, "BAL’da sürünüyorduk, sayende profesyonel liglerdeyiz" diyerek spora verilen desteklere teşekkür etti. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...