Tgrt Haber
12 Şubat 2024 17:32 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 17:39

İYİ Parti'de bir istifa daha! Dikkat çeken 'Turhan Çömez' iddiası... 

Yerel seçimlere tek başına girme kararı alan İYİ Parti'de önceki dönem il başkanı ve milletvekili adaylarından Özlem Ural, partisinden istifa ettiği öğrenildi. 

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
İYİ Parti'de bir istifa daha! Dikkat çeken 'Turhan Çömez' iddiası... 
Aday, İstifa

İhlas Haber Ajansı'nda yer alan habere göre, 2023 yılı Mayıs ayında yapılan genel seçimlerde milletvekili adaylığı için il başkanlığı görevinden istifa eden Özlem Ural, bu kez partisinden de ayrıldı. 

E-devlet üzerinden İYİ Parti’den istifa ettiği öğrenilen Özlem Ural’dan ise herhangi bir açıklama gelmezken İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Fehmi Yörük kendisine bir açıklama yapılmadığını söyledi. 

En son yapılan genel seçimlerde ise ikinci sıra milletvekili adayı olan Özlem Ural’ın partisinden istifa etmesi siyasi kulislerde şaşkınlığa sebep oldu. 

İYİ Parti'de bir istifa daha! Dikkat çeken 'Turhan Çömez' iddiası...  - 1. Resim

DİKKAT ÇEKEN 'TURHAN ÇÖMEZ' İDDİASI 

Öte yandan istifaya neden olan olayın Turhan Çömez’in Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı olduğu iddia edilirken, Ural’ın istifaya dair yarından sonra bir basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...