Tgrt Haber
01 Nisan 2024 04:07 - Güncelleme : 01 Nisan 2024 04:08

İzmir adayı Ümit Özlale'den seçim sonrası ilk mesaj!

İYİ Parti'nin İzmir adayı Ümit Özlale, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili mesaj yayımladı. Muhalefetin başarısının ülkenin geleceği adına umut verici olduğunu vurgulayan Özlale, istifaya davet edilen partisinin genel başkanı Meral Akşener'e de sahip çıktı.

Editör: Şule Altınel / Kaynak: TGRT Haber
İzmir adayı Ümit Özlale'den seçim sonrası ilk mesaj!

İYİ Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özlale, seçim sonuçlarıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

"Muhalefetin 2019 seçimlerine oranla daha fazla il ve ilçede başarı kazanması ülkemiz adına sevindiricidir" diyen Özlale, partinin genel başkanı Meral Akşener'e 'istifa' çağrısı yapılmasına da tepki gösterdi.

"Unutmamak gerekir ki bugün jet hızıyla istifaya davet edilen Genel Başkanımız, bir çok değerli insanı siyasete kazandırmak için en çok çabalayan liderdi" diyen Özlale'nin açıklamaları şöyle:

Ümit Özlale, kesin olmayan sonuçlara göre İzmir'de yüzde 3,31 oy ile en çok oy alan dördüncü aday oldu.

 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...