24˚
İstanbul
24˚
şiddetli yağmur
Nem %57
Rüzgar 10.44 /s
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
Pazar
23˚/16˚
18 Mayıs 2022 Çarşamba
2021-09-26 19:00:44

Karamollaoğlu TEKNOFEST'İ ziyaret etti: Umutlarımız yeşeriyor

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da TEKNOFEST'i ziyaret etti. Sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Karamollaoğlu, ''TEKNOFEST'te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor." dedi.

Karamollaoğlu TEKNOFEST'İ ziyaret etti: Umutlarımız yeşeriyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) son gününde de ziyaretçi akınına uğradı. TEKNOFEST’in son gününde Türk Yıldızları’nın gösterisi nefes kesti. Muhteşem bir performansa imza atarak büyük gurur yaşatan Türk Yıldızları, gökyüzünde ay yıldız çizdiler.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da TEKNOFEST'i ziyaret eden isimler arasına katıldı. Karamollaoğlu ziyaretçiler ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile de fotoğraf çektirdi.

GELECEĞE DAİR UMUTLARIMIZI YEŞERTİYOR

Sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Karamollaoğlu, ''TEKNOFEST'te geleceğe dair umutlarımız yeşeriyor. Hayal kuran ve gerçekleşmesi için gayret eden tüm gençlerimizi tebrik ediyorum. Geliştiren, üreten bir Türkiye; onların desteklenmesiyle mümkün olacaktır. Organizasyonda emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.'' ifadelerini kullandı.

 

Etiketler