Tgrt Haber
23 Şubat 2024 11:05 - Güncelleme : 23 Şubat 2024 11:06

Kebapçı açılışında izdiham! Belediye başkanı ocak başına geçti

Adanalı kebapçının açılışta ücretsiz kebap dağıtması izdihama yol açtı. Açılışa katılan belediye başkanı ise yoğunluğu görünce ocak başına geçip kendi kebabını aldı.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kebapçı açılışında izdiham! Belediye başkanı ocak başına geçti
Cihangir Korkmaz,Adana,yerel seçim

Adana'nın Seyhan ilçesinde 1995 yılından bu yana sektörde olan, kendine özgü lezzetlerle yurt içi ve yurt dışından çok fazla talep alan Cihangir Korkmaz, Türkmenbaşı Bulvarı'nda bulunan şubesini küçük geldiği için kapattı.

Kebapçı açılışında izdiham! Belediye başkanı ocak başına geçti - 1. Resim

Korkmaz, bu kez yine aynı bulvarda tuttuğu 3 katlı iş yeri açtı. Açılışa sosyal medya fenomenleri ve çok sayıda protokol üyesi katıldı. Ücretsiz kebabın dağıtıldığı açılışta izdiham olurken, açılışa gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise yoğunluğu görünce ocak başına geçip kendi kebabını aldı.

Kebapçı açılışında izdiham! Belediye başkanı ocak başına geçti - 2. Resim

O anlar renkli görüntülere sahne olurken, Başkan Karalar ayak üstü kebabını yiyip kurdeleyi kesti.

Kebapçı açılışında izdiham! Belediye başkanı ocak başına geçti - 3. Resim

"HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ"

İhlas Haber Ajansı’na konuşan Cihangir Korkmaz, “Açılışımız çok yoğun katılımla gerçekleşti. Sosyal medya fenomenleri ve sanatçılarımız geldi. İnsanlar çok güzel ilgi gösterdi. Her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Yeni şubelerimiz yakında gelecek. İnsanlar bugün çok keyifli bir gün geçirdi” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...