Tgrt Haber
26 Şubat 2024 00:52 - Güncelleme : 26 Şubat 2024 00:52

Kütahya Belediye Başkanı: Şehrimizde uyum içerisinde güzel işler yaptık

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, mahalle muhtarlarıyla buluştu. Işık, “Şehrimizde uyum içerisinde güzel işler yaptık” dedi.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kütahya Belediye Başkanı: Şehrimizde uyum içerisinde güzel işler yaptık
Kütahya

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya'daki mahalle muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Işık, kentte güzel işler yaptıklarını söyledi. 

Işık, “Zor bir beş yıl geçirdik. Özellikle pandemi, deprem, Rusya-Ukrayna Savaşının enerji fiyatları başta olmak üzere tüm piyasalara olan etkileri hepimizi ister istemez ülkemiz de dahil olmak üzere etkiledi ama buna rağmen şehrimizde uyum içerisinde güzel işler yaptık. Şu anda ilimizi 81 il içerisinde devletimizin resmi rakamlarına göre yaşanabilir, tercih edilen, insanların huzurlu olduğu 4. İl yapmanın onurunu ve mutluluğunu hep beraber yaşayacağız. Sizler sayesinde, hemşehrilerimiz sayesinde, belediyemizin çalışanları sayesinde oldu” ifadelerini kullandı.

BAŞARILAR DİLEDİ

“Tüm muhtar arkadaşlarımıza mahallelerimize ve şehrimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyen Başkan Işık, yeniden aday olan muhtarlara da başarılar diledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...