Tgrt Haber
24 Şubat 2024 15:08 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 15:11

Malatya AK Parti Başkan Adayı Taşkın, Battalgazi’yi sosyal ve kültürel başkent yapacak

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, “Deprem enkazını hep birlikte kaldırırken, bir taraftan da Battalgazi’mizi sosyal ve kültürel belediyeciliğin başkenti haline getireceğiz” dedi.

Editör: Berkay Alptekin / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Malatya AK Parti Başkan Adayı Taşkın, Battalgazi’yi sosyal ve kültürel başkent yapacak
yerel seçim,malatya

Fırat Mahallesi’nde beraberinde AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile semt pazarını ziyaret eden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Semt pazarı ziyareti sonrası Fırat Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Taşkın, bölge halkının daha önceki seçimlerde AK Parti’ye verdiği desteği 31 Mart seçimlerin de devam ettireceğine inandıklarını söyledi.

Malatya AK Part Başkan Adayı Taşkın, Battalgazi’yi sosyal ve kültürel başkent yapacak - 1. Resim

ÖNCELİK DEPREMDE YIKILAN MAHALLERİN AYAĞA KALDIRILMASI

Rutin belediyecilik hizmetlerinin vatandaşların gözlerine sokmadan kibarca gerçekleştireceklerini ifade ederek önceliklerinin depremde yıkılan mahallelerin ayağa kaldırılması olacağını vurguladı. Çarşı merkezinde devam eden çalışmalar hakkında bilgiler paylaşan Taşkın, çalışmaların bir yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Malatya AK Part Başkan Adayı Taşkın, Battalgazi’yi sosyal ve kültürel başkent yapacak - 2. Resim

YIKIMLARIN YAŞANDIĞI MAHALLER REZERV ALANI İLAN EDİLECEK

Depremlerde büyük ölçekli yıkımların yaşandığı mahalleleri rezerv alanları ilan ederek yerinde dönüşümle vatandaşlara daha konforlu konutlara kavuşma fırsatı sunacaklarını da belirten AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, adil belediyeciliğin bütün unsurlarını Battalgazi’de gerçekleştireceklerini kaydetti.

Muhalefete eleştirilerde de bulunan Taşkın, muhalefetin acılar üzerinde rant devşirme peşinde olduğunu kaydederek, çözüm noktasında makul bir öneri sunulamadığına dikkat çekti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...