Tgrt Haber
22 Şubat 2024 11:12 - Güncelleme : 22 Şubat 2024 11:40

Mansur Yavaş'ın mal beyanı ne kadar, neler var? Mansur Yavaş mal varlığını paylaştı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, mal varlığını açıkladı. Mansur Yavaş'ın mal beyanı ne kadar, neler var? Vatandaşların sıklıkla araştırdığı sorular arasında yer alan Mansur Yavaş mal beyanı nedir sorusunun cevabını Yavaş, mal varlığını vatandaşa duyurdu. Peki, Mansur Yavaş mal beyanı nedir? İşte Yavaş'ın mal varlığı...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Mansur Yavaş'ın mal beyanı ne kadar, neler var? Mansur Yavaş mal varlığını paylaştı!
Mansur Yavaş

Mansur Yavaş'ın mal beyanı ne kadar, neler var? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Beypazarı Seçim Koordinasyon Merkezi yaptığı konuşma esnasında belediye başkan ve adaylarının mal varlığını açıklamasına yönelik ifadelere yer verdi. Bunun üzerine Mansur Yavaş, mal beyanını vatandaşa duyurdu. Peki, Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar? Detaylar...

MANSUR YAVAŞ MAL BEYANI NE KADAR?

Mansur Yavaş, mal beyanını vatandaş ile paylaştı. Buna göre Mansur Yavaş'ın Beypazarı’nda 2019 mal beyanında bildirilen kat karşılığı sözleşme ile verilen arsadan elde edilen 11 adet işyeri ve 2 dairesi ile 100 bin TL'lik kira geliri olduğu öğrenildi. 

Mansur Yavaş mal beyanı nedir? Mansur Yavaş mal varlığını paylaştı! - 1. Resim

MANSUR YAVAŞ'IN MAL VARLIĞI NE KADAR?

Mansur Yavaş'ın mal varlığını açıklamasının ardından mal beyanı netleşti. Yavaş'ın bankasında 2024 yılında 120 bin TL nakit parası olduğu beyan edildi. Yavaş'ın 2019 senesinde 240 bin TL nakit parası vardı. 2020 senesinde bankadan 45 ay vade ile çektiği 1 milyon 250 bin TL'lik kredinin de 15 taksit kaldığı öğrenildi. Yavaş, aylık 28 bin TL taksit ödemektedir.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...