Tgrt Haber
21 Şubat 2024 20:20 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 20:39

MHP’den Babaeski kararı: Daha güçlü çalışacağız

MHP Babaeski’de adayını geri çekti, AK Parti’yi destekleyecek. MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu, seçimde Cumhur İttifakı adayı AK Partili Fırat Yayla'yı destekleyeceklerini açıkladı.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
MHP’den Babaeski kararı: Daha güçlü çalışacağız
Kırklareli,Babaeski,mhp,akparti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde belediye başkan adayını geri çektiğini duyurdu.  MHP Babaeski İlçe Başkanı Sait Güroğlu, İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçe için daha fazla çalışacaklarını söyledi.

MHP’den Babaeski kararı: Daha güçlü çalışacağız - 1. Resim

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HAREKET EDECEĞİZ”

Güroğlu, “Değerli Babaeski halkı, Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemizin ve Babaeski'mizin geleceği için her zaman en doğru kararları almayı görev edindik. Bu bağlamda Cumhur İttifakı'nın birlikteliğini ve gücünü pekiştirmek adına Babaeski Belediye Başkanlığı seçimlerinde partimizin değerli Belediye Başkan Adayı Hakan Arıcı'nın özverisi ve tam desteğiyle AK Parti'nin adayı Dr. Fırat Yayla'yı destekleme kararı almış bulunmaktayız. Bu karar, Babaeski'mizin daha iyi yönetilmesi, hizmetlerin en üst seviyede sunulması ve ilçemizin kalkınması adına atılmış önemli bir adımdır. Hakan Arıcı'nın özverisi ve Cumhur İttifakı'na olan sadakati bu kararın alınmasında büyük bir rol oynamıştır. Babaeski'mizin menfaatleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, Dr. Fırat Yayla'nın liderliğinde Babaeski'yi daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte daha güçlü bir Babaeski için çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...