Tgrt Haber
12 Şubat 2024 23:00 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 23:04

Murat Kurum'dan öğrencilere 10 bin TL müjdesi

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Kurum'dan İstanbullu gençlere müjde geldi.

Editör: Furkan Günler / Kaynak: TGRT Haber
Murat Kurum'dan öğrencilere 10 bin TL müjdesi
İstanbul, Müjde, Öğrenci

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'dan İstanbul'a müjdeli haberler geldi.

AK Parti İstanbul hesabından yapılan paylaşımlarla Murat Kurum'un İstanbullulara vaatleri açıklandı. Murat Kurum, İstanbul'da eğitim gören gençlere 10 bin liralık eğitim desteği verileceğini duyurdu. 

İşte Murat Kurum'dan İstanbullulara yeni müjdeler

1-Gençlerimiz için eğitim olmazsa olmazımızdır. Gençlerimize 10 bin TL eğitim desteği veriyoruz. Eğitim bir nesil, İstanbul'un olsun.
 
2-Gönüllerin bir olması, evlerin şen olması için çalışıyoruz. Evlenecek olan tüm çiftlerimize 50 bin ₺ beyaz eşya desteği İstanbul'un olsun.

 
3-Marmara Denizi bizler için paha biçilemez bir değerdir. Arıtma tesislerimizle, bir damla arıtılmamış su denizimize akmayacak. Temiz bir deniz İstanbul'un olsun.
 
4-Deprem hepimizin hassasiyet gösterdiği birincil konulardan bir tanesi. İşte bu sebeple 650 bin konutla tarihe geçecek dönüşüm hareketi İstanbul'un olsun.
 
5-Kaybolan yılları, telafi etme zamanı yaklaşıyor. İstanbul'da kadın girişimcilerimize destek sağlayacağız. En güzel yarınlar İstanbul'un olsun.
 
6-Şehrimizin iki yakasında açacağımız 50 bin kapasiteli hayvan barınaklarıyla sokaklar güvenli bir şekilde İstanbul'un olsun.
 
7-Üç yeni İstanbul Şehir Kütüphanesi İstanbul'un olsun.
 
8-İstanbul, uluslararası organizasyonların başkenti olsun, İstanbul'un olsun.
 
9-Beş yılda tamamlanacak olan 250 bin araçlık otopark İstanbul'un olsun.
 
10-964 mahalleye spor tesisi, İstanbul'un olsun.
 
11-İstanbul'a iki yeni tiyatro ve her iki yakada yeni konser alanı İstanbul'un olsun.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...