Tgrt Haber
13 Şubat 2024 10:49 - Güncelleme : 13 Şubat 2024 11:38

Paylaşamadılar... İYİ Parti ve BBP aynı ismi aday gösterdi

Denizli’nin Güney ilçesinde Büyük Birlik Partisi'nden belediye başkanı adayı olarak gösterilen Alaaddin İshak Gümüş, İYİ Parti'de dün düzenlenen aday tanıtım toplantısında Meral Akşener tarafından da aday gösterildi.

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Paylaşamadılar... İYİ Parti ve BBP aynı ismi aday gösterdi
Bbp, İyi Parti

BBP tarafından Güney Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Alaaddin İshak Gümüş, dün İYİ Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında da İYİ Parti Güney Belediye Başkanı Adayı olarak ilan edildi.

Paylaşamadılar... İYİ Parti ve BBP aynı ismi aday gösterdi - 1. Resim

AKŞENER'LE POZ VERDİ

Gümüş, ismi açıklanarak, sahnede İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte poz verenlerin arasında yer aldı.

Paylaşamadılar... İYİ Parti ve BBP aynı ismi aday gösterdi - 2. Resim

Bizzat İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde ismi açıklanan adayların arasında daha önce Büyük Birlik Partisi'nden adaylığını koyan bir ismin yer alması büyük dikkat çekti.

Daha önce kendisine verilen görev yazısı ile birlikte BBP İl Başkanı İsmail Karateke ile birlikte poz veren Alaaddin İshak Gümüş, bu kez de İYİ Partililerle birlikte toplu fotoğraf karesine girdi.

Paylaşamadılar... İYİ Parti ve BBP aynı ismi aday gösterdi - 3. Resim

'PAYLAŞILAMAYAN ADAY'

BBP ile yolunu ayırıp ayırmadığı ile ilgili herhangi bir duyuru bile yapılmayan Gümüş'ün, bu kez İYİ Parti'nden Güney Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilmesi 'Paylaşılamayan Aday' yorumlarına sebep oldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...