Tgrt Haber
10 Şubat 2024 20:40 - Güncelleme : 21 Şubat 2024 11:59

Muhalefette yerel seçim öncesi şok: Şanlıurfa CHP'de toplu istifa dalgası

Yerel seçimlere sayılı günler kala Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde CHP Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri istifa etti.

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Muhalefette yerel seçim öncesi şok: Şanlıurfa CHP'de toplu istifa dalgası
Şanlıurfa, CHP, Yerel Seçim

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde CHP'ye bağlı Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, yerel seçimlere sayılı günler kala toplu olarak istifa etti. Bu beklenmedik gelişme, Siverek CHP Teşkilatı'nda büyük bir şok etkisi oluşturdu.

İstifa eden teşkilat mensupları, yaptıkları yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Değerli Siverekliler; Cumhuriyet Halk Partisi Siverek Kadın Kolları ve Gençlik kolları Yönetim Kurulu üyeliğimizden ve tüm görevlerimizden an itibarıyla istifa etmiş olduğumuzu kamuoyuna bildiriyoruz. Detayları pazartesi günü basın açıklamasında paylaşacağız. Saygılarımızla."

Şanlıurfa CHP'de toplu istifa dalgası - 1. Resim

İSTİFA GEREKÇESİ AÇIKLANMADI

Açıklamada istifa gerekçesine dair herhangi bir bilgi verilmezken, pazartesi günü yapılacak basın açıklamasında detayların paylaşılacağı belirtildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...