Tgrt Haber
08 Şubat 2024 14:59 - Güncelleme : 08 Şubat 2024 15:14

Sultanbeyli’de gençlerin de tercihi Ali Tombaş

AK Parti'nin Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Tombaş, Sultanbeyli'de vatandaşlarla bir araya geldi. Gitti yerlerde 7'den 70'e vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ali Tombaş gençlerle buluştu. Eser ve hizmet siyasetinden yana tercih yapacaklarını söyleyen gençler, Tombaş'tan oldukça umutlu olduklarını belirtti.

Editör: Onur Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Sultanbeyli, AK Parti, Yerel Seçim

AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, yakın zamanda açıklayacağı Gençlik Projelerini, gençlerin çok beğeneceğini ifade etti. Konuyla ilgili yaptığı değerlendirmelerde, “Sultanbeyli’mizin daha güzel yarınları için çalışmaya devam ediyor, her vatandaşımızın kapısını çalıyoruz. Toplumumuzun her bir ferdi bizim için çok kıymetli. Bu sebepten herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla ilçemizin her noktasına ulaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti’mizin eser ve hizmet siyasetiyle ilçemize hizmet etmeye hazırız” dedi.

Gençlerle samimi bir ortamda bir araya gelen Ali Tombaş şöyle konuştu:

"HER PROJEDE GENÇLERİ MERKEZE ALACAĞIZ"

"Gençlerimiz hiç şüphesiz geleceğimiz. Onların enerjisi ile yarınları bugünden inşa ediyoruz. Bugün gençlerimizin sohbetlerine ve gönüllerine misafir olduk, talep ve beklentilerini dinledik. Onlara umut olmayı ve yarınlarını şekillendirmelerine katkı sunmayı kendimize bir vazife edindik. Bizler göreve geldiğimiz andan itibaren hizmete alacağımız her projemizde gençlerimizi merkeze alacağız.

Sultanbeyli’de gençlerin de tercihi Ali Tombaş - 1. Resim

"DAHA YAŞANILABİLİR SULTANBEYLİ'Yİ İNŞA EDECEĞİZ"

Yakın zamanda açıklayacağımız projelerimizde gençlik projelerimiz özellikle dikkat çekiyor. Gençlerimize kendilerini geliştirebilecekleri, değerlerimizin ve bilimin ışığında güzel ortamlar sunacağız. Ayrıca sanattan spora, kültürden çeşitli aktivitelere birçok projemiz var. Gençlerimizin bu projelerini çok beğeneceğine inanıyorum. Samimi muhabbetleri, enerjileri ve ilgileri için tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah daha yaşanabilir Sultanbeyli’mizi, çalışma azmimizin kaynağı gençlerimiz ile inşa edeceğiz."

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...