Tgrt Haber
29 Şubat 2024 10:32 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 10:38

Tuzla Belediyesi hangi partiden? Tuzla Belediye Başkanı kim, hangi partili?

Tuzla Belediyesine dair merak edilenler son zamanlarda arttı. Vatandaşların gündeminde ise Tuzla Belediyesinin hangi partiden olduğu yer aldı. Son zamanlarda gündemde yer alan Tuzla Belediye Başkanı kimdir? Detaylar...

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
Tuzla Belediyesi hangi partiden? Tuzla Belediye Başkanı kim, hangi partili?
,

Tuzla, İstanbul ilinin en doğusunda bulunan ilçesidir. Gündemde ise Tuzla Belediyesi yer aldı. Vatandaşların merak ettikleri arasında yer alan Tuzla Belediyesinin başkanının kim olduğu da merak edildi. Detaylar haberimizdedir.

TUZLA BELEDİYESİ HANGİ PARTİDEN?

Tuzla Belediye başkanlığı görevini Şadi Yazıcı yürütmektedir. 

Tuzla Belediyesi hangi partiden? Tuzla Belediye Başkanı kim, hangi partili? - 1. Resim

ŞADİ YAZICI KİMDİR?

1971 yılında dünyaya gelmiştir. 1974 senesinde ailesiyle beraber Kartal'a yerleşti ve ilk, orta, lise öğrenimini Kartal’da tamamladı. 1987 yılında liseden mezun olduktan sonra, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. 1997 senesinde kurduğu "Tuzla Teşhis ve Tedavi Merkezi" ile özel sektörde hizmete başlamıştır. Aynı zamanda Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluş çalışmalarında yer aldı ve Tuzla, İstanbul Kurucu İlçe Başkanı olarak siyasete atıldı. Yedi yıl Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştür. Temel Bilimler Araştırma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı'dır.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...