2020-12-03 17:37:13

Efsane Cuma’da kozmetik ürünlere büyük talep!

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen “Efsane Cuma” indirim kampanyaları tüm dünyada büyük bir ilgi gördü. AVM’ler, alışveriş siteleri ve çeşitli mağazalarda düzenlenen indirimler sonucunda satış rekorları kırıldı. En çok ilgi gören ürünlerin başında ise kozmetik ürünler yer aldı.

Efsane Cuma’da kozmetik ürünlere büyük talep!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Paese Kozmetik Türkiye direktörleri Ünal Hasanlı ve Babek Muhammetli “Efsane Cuma” indirim kampanyasında kozmetik sektöründeki ilgiyle aşağıdaki bilgileri aktardı; “Paese Kozmetik ailesi olarak Polonya menşeili bir firmayız. Türkiye’ye girdiğimizden bu zamana kadar zaten ürünlerimizin hepsinde yoğun bir ilgi vardı. Fakat yurt dışına nazaran Türkiye’de gerçekleştirilen Efsane Cuma indirim kampanyasında Emaar AVM’deki mağazamız başta olmak üzere web sitemizdeki %65’lik indirim kampanyamızda ürün satışlarımız çok oldu.  

İNSANLAR YENİ ÜRÜNLERLE TANIŞTI

Bizim ürünlerimizi daha önceden kullanmayan müşterilerimiz %65’lik indirimde daha önceden tekli ürün alımı yaparken tek bir günde tüm ürün yelpazelerini denemiş oldu. Aslında bu türlü kampanyalarda firmanın ürünlerinin denenmesi ve deneyimleyip daha sonraki dönemde de satış fiyatları nasıl olursa olsun alan müşteri kitlesi daha çok oluşmaktadır.  Kozmetik sektöründe ne kadar çok güçlü bir firma olsanız bile insanların ürünlerinizden memnun kalması en önemli şarttır. Bilindiği üzere her ürün herkeste aynı etki ve tepkiyi vermemekte. Fakat Paese Kozmetik olarak bizlerin ürünlerinde cilt tipine göre kullanılan ürünlerin %100 organik olması ve sağlıklı makyaj ilkesiyle ilerlediğimiz için müşterilerimiz ürünlerimizi denedikleri andan itibaren ciltlerinin ne kadar çok yenilediğini ve makyaj ürünlerini kullanırken bile cilt sağlığımıza nasıl dikkat ettiğimizin farkına vardı. Bunun için kampanyada ne kadar çok indirim bile yapsak sonrasında da geri dönüşlerin oldukça yoğun olduğunu ifade etmeden geçemiyoruz.

PANDEMİYE KARŞI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tabiki de halkımız için böyle günlerin düzenlenmesi oldukça güzel olmakla beraberinde yeni firmaların bilinilirliği ve deneyimlenmesi için çok güzel bir tiraj vermektedir. Emaar Square Mall başta olmak üzere efsane cuma günü düzenlenen indirim kampanyamızda pandemi ne kadar çok etkin olsa da güvenli ve korunmalı alışveriş stratejisini hep göz önünde bulundurduk. Toplu alışveriş mantığından ziyade mağazamızda girişleri hep kontrol ettik. Bu dönemde satışlarımız ne kadar çok olsa bile en önemli misyonumuz halkımızın sağlığıdır.”

 

Etiketler