23˚
İstanbul
23˚
açık
Nem %38
Rüzgar 2.03 /s
Çarşamba
22˚/11˚
Perşembe
16˚/11˚
Cuma
20˚/12˚
Cumartesi
22˚/13˚
17 Mayıs 2022 Salı
2021-10-21 07:33:28

Virüse ozonla savaş açın: Koronayı havada imha ediyor

Covid-19 ile soluduğumuz havanın önemi de arttı. Dünyayı etkisi altına alan bu görünmez düşman için en etkili silah ise hava temizleyici cihazlar.

Virüse ozonla savaş açın: Koronayı havada imha ediyor
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile soluduğumuz havanın önemi de arttı. Bu görünmez düşman için en etkili silah ise hava temizleyici cihazlar.

Bunun için üretilen Aura Ozon Power; yaşanabilir ozon üreterek, bulunduğunuz ortamdaki virüs, bakteri, küf, maya, mantar ve mite-ev tozu akarı gibi zararlı patojen mikroorganizmaları yok ediyor. Sigara, ter, yemek, çöp, küf gibi istenmeyen kötü kokuları da evden arındırıyor. Ozonun tıp alanında kullanıldığını belirten Ozon Tedavi Uzmanı Dr. Ergün Turan "Ozon, son dönemlerde kapalı alanlarda enfeksiyonun engellenmesinde de kullanılmaya başladı. Ozon, havadaki zararlı mikroorganizmalara yapışarak yapısını bozar ve havayı temizler. Şu an kullanılan dezenfektanlardan 50 kat daha güçlüdür" dedi. Cihazı geliştiren İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz da "Her zaman olduğu gibi yine piyasaya öncü bir aleti sürüyoruz. Aura Ozon Power'ı ev, ofis ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. Kimyasal dezenfektan içermeyen alet, bir saat içerisinde ortamdaki bütün virüsleri yok eder" diye konuştu.

Etiketler