• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  119213
 • up
  USD
  6.8596
 • up
  EURO
  7.7694
 • up
  GBP
  8.7216
 • up
  Altın
  399.336
 • TGRT Haber Arama
 • TGRT Haber Facebook
 • TGRT Haber Twitter
 • TGRT Haber Youtube
 • TGRT Haber RSS
REKLAMI KAPAT
Tarih : 06.07.2014 - 20:20 Yorum : 0

SSK-SGK-Emeklilik-Pirim-Sorgulama, TC Kimlik No ile Hizmet Dökümü-Sorgulama

SGK-SSK Hizmet Dökümü al. SSK sorgulama nasıl yapılır? SGK Prim borcu ve Emeklilik sorgula. SGK Hizmet Dökümü nasıl alınır TC kimlik No ile hizmet dökümü. TC kimlik No ile SSK SGK primi ve hizmet dökümü ile ilgili bilgilere tgrthaber.com.tr'den ulaşabilirsiniz. SGK-SSK Hizmet Dökümü Emeklilik Sorgula. SSK Sorgulama ve SGK-SSK işe giriş sorgulama işlemleri SSK SGK Emeklilik, Prim Sorgulama dair tüm işlemler burada

SSK-SGK-Emeklilik-Pirim-Sorgulama, TC Kimlik No ile Hizmet Dökümü-Sorgulama

SGK-SSK Hizmet Dökümü al. SSK sorgulama nasıl yapılır? SGK Prim borcu ve Emeklilik sorgula. SGK Hizmet Dökümü nasıl alınır TC kimlik No ile hizmet dökümü. TC kimlik No ile SSK SGK primi ve hizmet dökümü ile ilgili bilgilere tgrthaber.com.tr'den ulaşabilirsiniz. SGK-SSK Hizmet Dökümü Emeklilik Sorgula. SSK Sorgulama ve SGK-SSK işe giriş sorgulama işlemleri SSK SGK Emeklilik, Prim Sorgulama dair tüm işlemler burada. SSK-SGK Hizmet Dökümü! SSK -SGK vatandaşa büyük kolaylık sağlıyor. E-sgk ve SGK sorgulama sayfası TC kimlik no ile giriş sistemi.SSK SGK şifresiz hizmet dökümünü nasıl alırım? SGK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır? Şifresiz olarak SSK Sorgulaması yapabilir, SGK Hizmet Dökümü alabilirsiniz.SGK (SSK) hizmet dökümünü sağlamak kurumun sitesine girmek ve sadece TC kimlik no ile hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Şifresiz olarak SSK Sorgulaması yapabilir, SGK Hizmet Dökümü alabilirsiniz. Ayrıca SSK Sicil No Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama gibi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sorgulamayı yaptığınız takdirde emekli olabilmeniz için doldurmanız gereken gün sayınızı, hangi tarihlerde ne kadar süre hizmet verdiğinizi ve toplam gün sayınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz
SSK Hizmet Dökümü
Her çalışan vatandaş gibi sizlerde bazen hangi kurumda ne kadar hizmet verdiğinize dair şüpheye düşüp bu sorgulamayı yaparak emin olmak isteyebilirsiniz. SSK hizmet dökümü işleminizi yapabilmek için devlet dairelerinde uzun ve yorucu sıralar beklemenize gerek yok. İnternet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemiş olduğunuz bu hizmet dökümünde yer alan bilgilerini tarihlere göre inceleyebilirsiniz. Ayrıca hesaplama motorları sayesinden SSK çatısı altında emekli olmak için gerekli bilgilendirmeleri yapan hesaplamaları da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

SSK Gün Dökümü

SSK gün dökümü sizlere işe başlama tarihinizi, işten ayrılma tarihinizi ve ne kadar süre hangi işinizde hizmet vermiş olduğunuzu bildiren bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kaç gün çalıştığınızı, emeklili olabilmeniz için kaç gün daha çalışmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz ve tabiki bu bilgileri kullanarak emekli olacağınız tarihi, alacağınız maaşı ve bunun gibi birçok işlemi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Prim Sorgulama
SSK prim sorgulama işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizde bulunan sizlerin bu gibi işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için yazılmış olan yazılarımıza göz gezdirmeniz yeterli olacaktır. Peki SSK prim sorgulama işlemi yapmadan önce bu işlem nedir ne işe yarar diye soracak olursanız sizlere bunu da açıklayalım. SSK prim sorgulama SSK hizmet dökümü bilgileriniz içerisinde yer alan ve size ait toplam gün sayısını kapsayan bir sistemdir. Bu sorgulamayı yaptığınız takdirde emekli olabilmeniz için doldurmanız gereken gün sayınızı, hangi tarihlerde ne kadar süre hizmet verdiğinizi ve toplam gün sayınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
SSK Maaş Hesaplama
SSK maaş hesaplama uygulaması sayesinde oturduğunuz yerden kendi maaşınızı kendiniz hesaplamanız artık mümkün durumdadır. Sizlerde maaşınızı hesaplamak istiyor olabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için sitemizde yer alan sizler için hazırlanmış olan yönlendirmeleri sırasıyla ve doğru bir şekilde takip etmeniz durumunda maaş hesaplama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. SSK maaş hesaplama uygulaması sayesinde tahmini olarak ne kadar emekli maaşı alacağınızı da belirleyebilirsiniz ve emekli maaşınızı almaya başladığınız andan itibaren beklemediğiniz bir miktarla karşılaşma gibi bir sorununuz ortadan kalkmış olur. SSK maaş hesaplama uygulamasının asıl amacı siz değerli çalışanları maddi konularda aydınlatmak olduğu gibi herhangi resmi bir evrak niteliği taşımamaktadır, bu bilgiyi unutmamanızı tavsiye ederiz.
SSK Maaş Sorgulama
SSK maaş sorgulama işlemi sayesinde emekli maaşınız hakkında bilgi edinmeniz mümkündür yani siz değerli emekli vatandaşların ne kadar miktarda emekli aylığı alacakları bu uygulama sayesinde internet üzerinden rahatlıkla öğrenilebiliyor. Bu işlemi yapmak için sitemizde sizlerle paylaşmış olduğumuz yönlendirmeleri sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır.

SSK No Sorgulama
SSK no nedir diye soracak olursanız, SSK numaranız sizler için gerekli SSK işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlamak amacıyla verilmiş olan bir şifredir diyebiliriz. Bu numarayı kullanarak öğrenmek istediğiniz tüm SSK işlem ve bilgilerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. SSK no sorgulama işleminizi gerçekleştirmek için sitemizde yer alan adımları sırasıyla ve doğru bir şekilde uygulamanız sizler için yeterli olacaktır.

SSK İşe Giriş Sorgulama

SSK işe giriş sorgulama sistemi sayesinde siz değerli çalışan vatandaşlarımızın SSK çatısı altında ne kadar süredir hizmet vermekte olduğunuzu ve işe girmiş olduğunuz tarihi öğrenmeniz için oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu uygulamayı neden kullanmalıyım ya da bir başka deyişle SSK işe giriş tarihimi öğrenmem ne işime yarayacak diye merak ediyor olabilirsiniz. İşe giriş tarihi sorgulama işleminizi emeklilik tarihiniz ve maaşınızı hesaplama gibi işlemleri gerçekleştirmeniz için bilmeniz gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise değişen yasalarla beraber, farklı kurallara tabi tutulduğundan dolayı işe girdiğiniz tarihte hangi kurallara göre emekli olabileceğiniz gibi farklılık göstermektedir.

SSK Randevu Alma
SSK randevu alma sistemi sayesinde artık özellikle yaşlı olan vatandaşlar hastanelerde uzun ve yorucu kuyruklar beklemek sorunda değiller. Özellikle merkez dışından gelen hastalar için büyük bir kolaylık sağlayan randevu alma sistemi sayesinde hiçbir hasta mağdur olmamaktadır. Ayrıca randevu alma uygulaması sayesinde muayene olmak istediğiniz saati ve doktoru da seçme gibi önemli bir şansınız da mevcut. Randevu alma işleminizi ister internet üzerinden ister telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Alo 182'yi arayarak telefonla randevu alabileceğiniz gibi internet üzerinden www.mhrs.gov.tr adresinden de randevu alabilirsiniz.

SSK Borç Sorgula
SSK borç sorgulama SSK çatısı altında işyeri sahiplerinin kuruma dair ne kadar borçlu olduklarını öğrenmeleri için oluşturuluş bir bilgilendirme uygulamasıdır. Bu işlemi uyg.sgk.gov.tr bağlantı adresi ile gerçekleştirebileceğiniz gibi bu sorgulama sonucunda, online olarak SSK borcunuzu ödeme gibi bir seçeneğiniz de var.

SSK Sicil No

Sürekli olarak SSK sicil numaranızı aklınızda tutmak zor olabilir ya da kaybetmeniz gibi bir durum söz konusu olduğunda SSK sicil no öğrenme işlemi artık internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde öğreniliyor. SSK sicil no ile sayesinden SSK kurumu altında yapmanız gereken bazı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bu işlemi nasıl yapacağınız detaylı bir şekilde anlattık.

SSK Emeklilik Hesaplama
Her çalışan vatandaş gibi sizlerde emekliliğinize ne kadar süre kaldığı merak ediyor ve bunu öğrenmek istiyor olabilirsiniz. SSK emeklilik hesaplama işlemi sayesinde emekliliğinize kalan süreyi internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu bilgilerin dışında emekli olabileceğiniz tarihi net olarak öğrenebildiğiniz gibi emekliliğiniz için gereken prim gün sayınızı da net olarak öğrenebilirsiniz. Bu işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için yapmanız gereken sitemizde sizler için hazırlanmış olan yönlendirmeleri doğru bir şekilde uygulamanızdır.

SSK Ne Zaman Emekli Olurum ?

SSK çatısı altında emekli olma hayali kuran ve bunu bekleyen siz değerli vatandaşlarımız için oluşturulan bu sistem sayesinde emekli olma tarihinizi sorgulama için oluşturulmuş olan bir uygulamadır. Emekli olmayı bekleyen birçok vatandaşımız ne zaman emekli olacaklarını merak etmektedir ve bunun bekleyen her vatandaşın devlet dairelerine gittiğini düşünürsek yaklaşık 5 milyon vatandaşın işlemlerini gerçekleştirmesi maalesef çok uzun bir zaman alacaktır. Ancak bu başlığa tıklayarak ve sizin için hazırlanmış yönlendirmeleri uygulayarak bu sorgulamayı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Prim Ödeme

SSK prim ödeme konusu çalışan vatandaşlarımın yanısıra işveren olarak hizmet vermekte olan vatandaşlarımızı ilgilendiren bir husustur. Neden diye soracak olursanız prim ödeme işlemi çalışan vatandaşların primlerinin yani gün sayılarının ödenmesi ile alakalı bir konudur. Bu konu altında işlem yapmak isteyen işveren vatandaşlarımız ve kurumlar için başlığa tıklamanız sonucu açılacak olan sayfada verilen yönlendirmeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

SSK İşyeri Bildirgesi

SSK işyeri bildirgesi de tıpkı SSK prim ödemede olduğu gibi SSK kapsamında sadece  işyeri sahiplerini ilgilendirmektedir. SSK kurumu altında işyeri sahibi olan vatandaşlarımızın her bir çalışanlarını SSK'ya bildirmiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca SSK işyeri bildirgesi yalnızca çalışan durumu için değil, işyeri değişikliği, devredilmesi ya da miras edilmesi gibi konular söz konusu olduğu takdirde de yapılması gereken bir bildirgedir. İşyeri bildirgesi miras durumu dışında 10 gün, miras durumu söz konusu olduğunda ise kişinin vefatından itibaren 3 ay süre içerisinde bu uygulama ile SSK'ya bildirilmesi zorunludur.

SSK E-Bildirge

SSK E-Bildirge uygulaması sayesinde adından da anlaşıldığı üzere, işverenler bildirgelerini internet üzerinden kolaylıkla bildirebilirler. Bu uygulama sayesinde SSK kapsamında işveren kişi ve kurumlar internet üzerinden çalıştırdıkları vatandaşlara ait prim belgelerini online olarak bildirebilirler. Ayrıca SSK E-Bildirge uygulaması sayesinde işverenler ödemeleri gereken tutarları da otomatik ödeme talimatı vererek ya da internet bankacılığı ile ödeyebilirler. Bu uygulama sayesinden SSK'ya gitmenize gerek kalmadan yalnızca internet üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz artık mümkün.

 
 

YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber